10 / 3 810

Dopřejte důkladnou péči i svému vozu Audi

2.4.2020 |  Štítky: Audi

Také automobily mají své zdraví, o které je nutné důkladně a pravidelně pečovat! Audi Service proto začíná novou sezonu komplexní „ozdravnou“ kúrou v podobě Audi sezonního servisu pro jarní a letní období.

Servisní kampaň je připravena pro všechny vozy Audi bez ohledu na rok výroby. Autorizované servisy Audi zajistí svým klientům bezpečnou a spolehlivou mobilitu bez starostí rozsáhlou nabídkou veškerých servisních služeb za velmi výhodných podmínek, a to včetně Audi pneuservisu, slevových poukazů Audi Energy Program a zajištění pravidelné technické kontroly Audi STK Service. Možnosti využití vozů Audi v rámci zdravého aktivního životního stylu rozšíří Audi originální příslušenství a v nouzových situacích pomohou asistenční služby Audi Assistance.

„Opatření proti koronavirové epidemii obrátila životy většiny z nás vzhůru nohama, ale naše planeta se točí dál a ani střídání ročních období se nezastavilo,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. „Na přelomu března a dubna může sice ještě někdy udeřit mráz se sněhovou nadílkou, jaro jako posel dobrých zpráv a radosti ze života však již nezadržitelně klepe na dveře, a s ním nás čeká také jarní ozdravná kúra pro naše společníky na čtyřech kolech. Navzdory všem komplikacím, kdy doufáme, že se situace bude měnit už jen k lepšímu, jsme i v letošním roce připravili pro majitele vozů Audi všech věkových kategorií výhodný Audi sezonní servis, díky němuž zůstanou mobilní a v pohodě.“

Zima je snad minulostí a nadcházející jarní počasí společně s postupným uvolňováním mimořádných opatřeních budou přát výletům do přírody například na horských kolech. Přepravu potřebného sportovního vybavení usnadní eloxované nosiče jízdních kol určené k montáži na střechu nebo nosiče jízdních kol na tažné zařízení. Nosiče z širokého sortimentu Audi originálního příslušenství se vyznačují vytříbeným stylem, který ladí s celkovým designem vozu, důkladně prověřenou funkčností, bezpečností a dlouhou životností. Střešní nosič jízdních kol za 4 030 Kč je uzamykatelný a výškově nastavitelný. Sklopný nosič na tažné zařízení lze pořídit za 18 170 Kč. Mezi jeho přednosti patří nízká hmotnost pouhých 14 kg. Základní verze umožňuje bezpečnou přepravu dvou jízdních kol nebo elektrokol. Rozšířením nosiče o speciální nástavec se přepravní kapacita zvýší na tři jízdní kola. Zákazníci, kteří do konce května zakoupí nosič kol s uchycením na střešní nosiče nebo tažné zařízení, se mohou zúčastnit soutěže o tři poukazy pro 2 osoby na ubytování po 3 noci včetně snídaně ve středisku Schladming-Dachstein. V termínu dle vlastního výběru.

Audi sezonní servis zahrnuje také oblíbenou individualizaci vnějšího i vnitřního designu vozů Audi. Naprostými novinkami v nabídce Audi originálního příslušenství pro letošní sezonu jsou různá osvětlení prostoru dveří pomocí diod LED včetně promítání loga na vozovku a funkce stupňování intenzity světla. Sadu osvětlení pro přední dveře lze pořídit již od 3 250 Kč. Na výběr jsou varianty s nápisem quattro, kruhy Audi, logem S, gekonem a kruhy Audi nebo logem e-tron. Audi originální příslušenství vychází vstříc individuálním požadavkům majitelů vozů Audi také drobnými detaily s velkým účinkem. Skvělým příkladem jsou černé kruhy Audi, které umocní sportovní charakter modelu Q8. Pořídit je lze za 1 410 Kč.

Audi originální příslušenství pamatuje rovněž na majitele vozů Audi, kteří touží po ještě intenzivnějších zážitcích z jízdy. Například pro modely Audi A4 a Audi A5 je za 6 710 Kč nabízena sada pro aktivaci systému řízení jízdní dynamiky Audi drive select. Volič jízdních režimů umožňuje měnit charakteristiky elektronicky řízených systémů poháněcího ústrojí a podvozku, od motoru přes automatickou převodovku až po adaptivní tlumiče (v závislosti na výbavě vozu). Bezpečné ovládání chytrého telefonu a jeho aplikací na displeji vozidla zajistí Audi smartphone interface. Praktické uživatelské rozhraní s propojením mezi vozem Audi a chytrým telefonem je dostupné za 8 510 Kč pro modely A6, A7, A8, Q7 a Q8.

Nejvyšší úroveň provozních vlastností, bezpečnosti a komfortu za vyšších teplot zaručí kvalitní letní pneumatiky z Audi pneuservisu. Kola s pneumatikami pro zimní provoz se doporučují vyměnit za letní „obutí“. Komplexní služby Audi pneuservisu zahrnují mimo jiné kontrolu stavu kol a pneumatik včetně hloubky dezénu, kontrolu tlaku a umytí i uskladnění na příští sezonu. V případě opotřebovaných pneumatik se Audi pneuservis postará o jejich ekologickou likvidaci, ale také o jejich náhradu novými pneumatikami ve specifikaci „Audi originální pneumatika“. Tyto pneumatiky byly vyvinuty ve spolupráci se značkou Audi pro příslušné modely a na rozdíl od ostatních pneumatik je u nich zaručeno, že splňují mnohem přísnější požadavky na provozní vlastnosti, než je stanoveno legislativou. Audi originální pneumatika musí mimo jiné splnit cca 50 přísných technických parametrů.

Využití služeb Audi pneuservisu se vyplatí i v dalších ohledech. Při zakoupení alespoň jedné nové pneumatiky nebo originálního kompletního kola v autorizovaném servisu Audi obdrží zákazník bezplatně Audi PneuGaranci, což je záruka na poškození a výrobní vady pneumatiky. Pocit jistoty zvýší také technologie AirStop. Uvnitř těchto pneumatik se nachází speciální hmota, která po průniku cizího tělesa o průměru až 5 mm ihned zacelí vzniklý otvor a zamezí unikání vzduchu. Řidič tak může bezpečně pokračovat v jízdě.

Součástí Audi sezonního servisu je Audi servisní prohlídka vozu po náročném zimním provozu. „Stejně jako výměnu pneumatik není ani tuto část přípravy na letní sezonu radno podceňovat,“ říká Jan Špinar. „Za výhodnou cenu od 700 Kč prověří vyškolení servisní technici funkčnost a stav nejvíce zatěžovaných částí vozu. Kontrola brzd, osvětlení, podvozku, akumulátoru, topení, klimatizace a kol je završena zkušební jízdou, při níž lze odhalit nedostatky, které nejsou na první pohled zjevné.“

Autorizované servisy Audi mohou na místě odstranit veškeré závady nebo opotřebované díly zjištěné v rámci servisní prohlídky, a to výhradně s využitím Audi originálních dílů. Jejich výhodou je nekompromisní bezpečnost, optimální funkčnost, precizní zpracování, dlouhá životnost a udržení hodnoty staršího vozu. Mezi nejčastěji vyměňované díly patří mimo jiné sada brzdového obložení (pro modely A4 a A5 za 3 910 Kč vpředu, resp. 2 900 Kč vzadu) nebo pachový a pylový filtr s antialergenní vrstvou za 2 060 Kč pro modely A4 až A8 a Q5 až Q8.

Mnohé opravy vozů starších 4 let, jejichž majitelé nepatří mezi velkoodběratele, mohou být ještě výhodnější díky Audi Energy Programu. S knížkou plnou slevových poukazů lze za výhodné ceny pořídit Audi originální díly a Audi originální příslušenství, ale také normované servisní úkony. Majitelé vozů starších 5 let mohou navíc využít profesionální péči o vůz s jistotou použití Audi originálních dílů za zvýhodněné Audi kompletní ceny, zahrnující práci, díly a DPH. Například u vozu Audi A4/A4 Avant 2.0 TDI o výkonu 105 kW z roku 2013 je tímto způsobem možné realizovat výměnu sady stěračů vpředu a vzadu za 1 200 Kč, výměnu brzdové kapaliny za 950 Kč nebo výměnu brzdového obložení a brzdových kotoučů za 15 200 Kč vpředu a za 8 500 Kč vzadu.

Významným příspěvkem k mobilitě bez starostí je také služba Audi STK Service. Ta zajistí majitelům starších vozů Audi absolvování pravidelné technické kontroly a měření emisí zdarma, pokud svěří přípravu vozu na STK odborníkům v autorizovaném servisu Audi.

Vítaným bonusem pro zákazníky autorizovaných servisů Audi jsou také asistenční služby Audi Assistance a Záruka mobility. Profesionální asistenční služby pomohou při poruše i dopravní nehodě. Pokud vůz Audi, bez ohledu na jeho stáří, absolvoval poslední servisní prohlídku v autorizovaném servisu Audi, přichází ke slovu také Záruka mobility Audi, která kdekoli v Evropě zajistí například odtah, náhradní vůz, přenocování, taxi nebo pokračování v cestě jinými dopravními prostředky.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků