10 / 3 810

Díly M Performance Parts pro BMW M8 Coupé a BMW M8 Cabrio

5.6.2019 |  Štítky: BMW | sportovní vozy

Rozmanitý program příslušenství pro zvýraznění designu, sportovního stylu a přitažlivosti bude k dispozici ihned při uvedení nových modelů na trh.

BMW představuje rozsáhlou nabídku doplňků M Performance Parts, které budou k dispozici současně s uvedením modelů BMW M8 (440 kW/600 k) a výkonnějších variant BMW M8 Competition (460 kW/625 k) na trh. Jejich cílem je zvýraznění designu, posílení sportovního charakteru a současně rozšíření možností individualizace modelů BMW řady 8. 

Karbonové komponenty pro exteriér pro ještě atraktivnější vzhled.
Díly M Performance Parts vyrobené z uhlíkových kompozitů, určené pro exteriér, doplňují volitelný paket Carbon a dodávají novému BMW M8 dynamičtější a elegantnější styl světa závodních vozů. Zatímco M Performance nástavce prahů automobil opticky prodlužují, dekorativní karbonová maska chladiče M Performance zvýrazňuje vzhled při pohledu zepředu. Všechny tyto komponenty byly vyvinuty přímo pro BMW M8, jsou ručně vyrobeny z uhlíkových vláken a dokonale ladí s tvary vozu. Mají povrchovou úpravu s průhledným lakem leštěným do vysokého lesku, který je dlouhodobě odolný vůči UV záření a výkyvům teplot. Samozřejmostí je neomezené používání automyček.

Optimální výbava i pro nejnáročnější podmínky: M Performance sportovní brzdové destičky.
Kratší brzdná dráha, zdokonalené reakce a vyšší teplotní odolnost: přínosů M Performance sportovních brzdových destiček je opravdu hodně. Jsou vyvinuté přímo za základě destiček používaným při vytrvalostních závodech. Verze určené pro BMW M8 Coupé a Cabrio umožňují dynamičtější a dravější zacházení ve srovnání se standardní konfigurací.

Volant M Performance Pro pro dokonalé držení při akci.
Pro maximální využití celého potenciálu možností nových modelů BMW M8 v oblasti dynamiky je ideálním doplňkem volant M Performance Pro s karbonovými řadicími páčkami, čalouněním věnce kombinací karbon/Alcantara a obložením jeho středu v atraktivní kombinaci karbon/kůže. Sportovní téma je v interiéru zřejmé také z červených symbolů plus a mínus na karbonových řadicích páčkách, modrého středicího proužku volantu M Performance Pro a prošíváním v typických barvách M – modré, červené a fialové. 

Efektivní ochrana pro okamžiky mezi jízdními zážitky.
Součástí nabídky programu M Performance Parts pro fascinující modely BMW M8 je také M Performance plachta pro vnitřní použití, jež vozidlo ochrání před špínou a poškrábáním. Kryt, který lze prát v pračkách, je vyrobený z elastického polyesteru a vyznačuje se měkkou a pro lak neškodnou vnitřní stranou. Jeho tvar je přesně navržen pro konkrétní model a svým grafickým provedením zvýrazní například masku chladiče či nápisy. Pro přepravu a uschování kvalitních kol jsou připraveny M Performance vaky na kola. Chrání kola a automobil od špíny a zásluhou zesílených madel je lze komfortně přenášet a nakládat. Výrazné popisy usnadní identifikaci kol a jejich atraktivní M Performance vzhled dodá atmosféru automobilových závodů do každé garáže.

Již za několik málo měsíců bude v prodeji připraveno nové BMW M8 Coupé a nové BMW M8 Cabrio, které přímým přenosem závodních technologií vytvoří nové standardy v prémiovém segmentu vysokovýkonných sportovních vozů pro každodenní použití.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků