10 / 3 584

Čtvrtá generace Audi A8 změní váš pohled na luxusní cestování

10.1.2018 |  Štítky: Audi | luxusní vozy


41 jízdních asistentů a inovativní podvozek s dynamickým řízením všech kol přinášejí vynikající jízdní vlastnosti a dosud nepoznanou úroveň komfortu. Díky senzorům nový vůz značky Audi reaguje na nerovnosti silnice s předstihem, takže je v interiéru téměř nezaznamenát.

Estetická a výjimečně výkonná světla
Světlomety Audi HD Matrix LED s vylepšeným odstíněním objektů osvětlí pomocí laserového paprsku prostor až 600 m před vozem. Výjimečný design vozu podtrhuje futuristický světelný pás na zádi a koncová OLED světla s rozšířenými možnostmi světelné grafiky.

Minimalistický interiér bez tlačítek
V interiéru už není třeba ovládacích tlačítek. Nahradily je integrované displeje MMI rozhraní s haptickou odezvou. Výsledkem je designově vytříbený interiér a ovládání s intuitivností smartphonu.

Luxusní kancelář v pohybu
Interiér je prostorný a komfortní jako luxusní kancelář. Rozlučte se s konvencemi a řiďte svůj svět v pohybu. Získáte více času na koníčky i svoje okolí. 

Nadstandardní relaxační funkce
Pohodlí zaručeno i na dlouhých cestách. Relaxační sedadlo vám kdykoliv namasíruje záda, a sedíte-li na zadním sedadle, můžete si dopřát i masáž chodidel. Komfortní i další funkce vozu lze ovládat odkudkoliv pomocí odnímatelného displeje Rear Seat Remote.

Audi A8 přináší nové pojetí cestování. Váš soukromý letoun. Předprodej byl již zahájen.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků