10 / 3 812

BMW xDrive Experience 2018: další úspěšný ročník sněhového dobrodružství s BMW

5.2.2018 |  Štítky: BMW


Během čtyř víkendů v letošním roce (13. 1. až 4. 2. 2018) si za volanty různých modelů BMW, vybavených inteligentním pohonem všech kol xDrive, užívalo jízdy v zimních podmínkách téměř 900 lidí.

V letošním ročníku bylo připraveno celkem 15 automobilů různých modelových řad BMW, rozdělených do tří skupin (X modely, střední třída a luxusní modely). Za volanty prvních dvou skupin se řidiči zúčastnili jízdy po speciální trati na ploše uzavřeného letiště, kde si mohli v extrémních podmínkách vychutnat schopnosti pohonu všech kol xDrive, který dokáže plně variabilně rozdělovat hnací sílu motoru mezi kola přední a zadní nápravy.

S luxusními modely byla připravena působivá jízda po okolí Pece pod Sněžkou v délce trvání 70 minut. V této skupině si řidiči vyzkoušeli modely BMW řady 7 (včetně vrcholné dvanáctiválcové verze BMW M760Li xDrive), nové BMW řady 6 Gran Turismo (640i a 630d), stejně jako BMW M550i a BMW M550d. Mezi testované vozy bylo poprvé zařazené také nové MINI Countryman, a to hned ve vrcholné verzi MINI John Cooper Works Countryman.

Akce BMW xDrive Experience 2018 byla vhodným místem, kde BMW staticky představilo chystanou novinku BMW X2, jejíž prodej bude zahájen v průběhu následujících týdnů. Vystaven byl také motocykl BMW S 1000 XR, kombinující vlastnosti endur a sportovních strojů. Prostředí účastníkům akce zpříjemňovala kvalitní káva Nespresso, stejně jako produkty kooperujících partnerů iStyle a Salewa/Dynafit.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků