10 / 3 877

BMW spouští online prodej BMW X2 s okamžitým dodáním vozu

23.4.2018 |  Štítky: BMW

BMW X2 vstoupilo nedávno na český trh se sloganem „Postav si hlavu“. Automobil mění pohled na design, styl, jízdní projev i možnosti individualizace kompaktního prémiového SAV (Sports Activity Coupé). A nyní také přichází s pokrokovým online prodejem přes internet. BMW pro předkonfigurované BMW X2 xDrive20d Online Edition připravilo speciální webovou stránku, na níž lze tento vůz objednat. Po objednání jej bude možné vyzvednout u zvoleného BMW Autorizovaného Dealera, případně může být dodán na uvedenou adresu, v průběhu několika dní.

Online prodejem BMW vychází vstříc svým zákazníkům, kterým nákup nového BMW X2 v maximální míře usnadňuje a šetří čas. Zvolená konfigurace vychází z dlouhodobých zkušeností s nejčastěji zvolenými prvky výbavy. Zákazník se tak nemusí zdržovat, neboť současně odpadá rovněž mnoho administrativních úkonů. V neposlední řadě zákazník prostřednictvím online prodeje získá své nové BMW X2 takřka okamžitě, bez obvyklé čekací doby.

BMW Group Česká republika tímto projektem ukazuje svoji pokrokovost a orientaci na zákazníka, jemuž vychází v maximální možné míře vstříc novým pokrokovým prodejním kanálem. Nové BMW X2 tak lze pořídit prakticky odkudkoliv a stačí k tomu pouze chytrý telefon s připojením na internet.

BMW X2 xDrive20d Online Edition
Prostřednictvím online prodeje lze zakoupit předem naspecifikované BMW X2 xDrive20d Model M Sport X, tedy vůz standardně vybavený dvoulitrovým vznětovým čtyřválcem (140 kW/190 k), automatickou převodovkou Steptronic a inteligentním pohonem všech kol BMW xDrive. Výbava je dále obohacena o bezpečnostní paket Driving Assistant, parkovací paket, vyhřívaná sedadla a v neposlední řadě také služby ConnectedDrive Plus.

Speciální Online Edice navíc přijíždí s pro BMW X2 typickým zlatým metalickým lakem Galvanic Gold a v provedení Model M Sport X kombinujícím nezaměnitelné sportovní prvky s terénní robustností. V tomto případě jsou ve výbavě sportovní sedadla čalouněná kombinací látky a alcantary, multifunkční sportovní volant, LED světlomety s rozšířenými funkcemi či Head-Up Displej. Kromě mnoha dalších položek výbavy nechybí ani paket Service Inclusive, jehož součástí je servisní údržba vozu na 5 let nebo do ujetí 100 000 km zdarma. 

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků