10 / 3 812

BMW na 89. mezinárodním autosalonu v Ženevě


Expozice BMW ​na mezinárodním autosalonu v Ženevě 2019 se zaměřuje na pokračující ofenzivu společnosti v segmentu luxusních vozů a současně probíhající expanzi nabídky elektrifikovaných modelů.

Jen několik týdnů po premiéře se nové BMW řady 7 představuje veřejnosti. Kromě toho ale výrobce prémiových vozů vystaví 4. generaci plug-in hybridních hnacích systémů v modelech BMW 745e, BMW 745Le, BMW 745Le xDrive, BMW 330e Sedan a BMW X5 xDrive45e.

Kromě nových plug-in hybridních modelů se představí pilotní projekt BMW Energy Service zaměřený na energii pro elektromobily zdarma, coby budoucí významný prvek elektromobility. Po pilotních projektech ve Švýcarsku a Francii bude od dubna 2019 zelená energie zdarma v podobě paketů k dispozici i v Německu. V budoucnu se očekává, že elektrické automobily budou schopné poslat elektrickou energii zpět do elektrické sítě, a tím vyrovnávat změny v její produkci i spotřebě. BMW Energy Services je navrženo tak, aby z nových možností hospodaření s energiemi profitovali nejen uživatelé automobilů, ale také majitelé flotil vozidel, dodavatelé elektřiny a majitelé budov.

Dalším unikátním výstavním exponátem na stánku v Ženevě bude BMW Individual M850i Night Sky. V tomto voze jsou vybrané ovládací prvky vyzdobeny materiálem původem z meteoritu. Použitím doslova mimozemských materiálů se BMW Individual Manufaktur podařilo vozu vetknout unikátní a vysoce originální estetický vzhled.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků