10 / 3 810

BARTH Racing na Rallye Dakar

8.11.2017Představíme Vám sestavu týmu pro rok 2018 a jejich závodní techniku. Chybět nebudou ani pikantní zážitky a zkušenosti našich jezdců z Dakaru. 

Rallye Dakar 2018

MOTOCYKLY - V kategorii motocyklů se představí David PABIŠKA, pro kterého to bude již 12. start na Rallye Dakar, a Rudolf LHOTSKÝ, který bude na Dakaru startovat po třetí.

ČTYŘKOLKY - Kategorii čtyřkolek bude zastupovat dakarská legenda Josef MACHÁČEK, který tento těžší závod již 5x vyhrál a ačkoliv letos oslavil své 60. narozeniny, tak energii a odhodlání závodit stále neztrácí, a Zdeněk TŮMA, který při svém loňském prvním startu obsadil 12. místo a stal se nejlepším Čechem v kategorii čtyřkolek!

AUTOMOBILY - Úplným nováčkem bude Boris VACULÍK, který se posadí spolu se zkušeným navigátorem Martinem PLECHATÝ do automobilu Ford F150 EVO, kterým budou závodit v kategorii automobilů. Boris má velké zkušenosti a úspěchy ze závodů v autocrossu a rozhodl se pro letošní ročník přejít na dálkové soutěže, které jej již delší dobu lákali.

O nás

Závodní tým BARTH Racing vznikl ze zájmu a nadšení party pohodových lidí o motoristický sport. Tým BARTH Racing organizuje účast závodníků na motorkách a čtyřkolkách na nejnáročnějších motoristických závodech v Čechách, po Evropě, ale i ve světě. Náš slogan je „…závody nás baví!“. Ti nejlepší jezdci týmu BARTH Racing reprezentují Českou republiku na nejnáročnější rallye světa, Rallye Dakar, která se každoročně koná v Jižní Americe. Naší vizí je vybudovat stabilní a silný závodní tým, který umožní nejlepším českým jezdcům reprezentovat Českou republiku, dosahovat vynikajících sportovních výkonů a který jim bude poskytovat profesionální týmové zázemí.
 

Po úspěšné akci BARTH Day, která se uskutečnila v květnu tohoto roku, se BARTH Day vrací!
Tentokrát se akce uskuteční v pardubické Tipsport aréně 11. 11. 2017.
Vstupné je jako minule ZDARMA!

Z programu vybíráme:
‣ Představení sestavy týmu pro Rallye Dakar 2018
‣ Koncert MANDRAGE
‣ Velkolepá laser show
‣ Youtuber MenT
‣ Pavel Cejnar
‣ Testovací jízdy
‣ Soutěž o Volkswagen Golf
‣ Výstava motocyklů
‣ Výstava caravanů
‣ Program pro děti a další soutěže

Více na: https://www.barth-day.cz/

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků