10 / 3 810

AUTOSYSTEM.CZ je nejstarší internetový a mobilní autosalon se skladovými vozy v ČR

12.4.2019 |  Štítky: skladové vozy

AUTOSYSTEM.CZ řeší alternativní způsoby prodeje vozů již od roku 2001. Jde o 1. a zároveň nejstarší obchodní systém v podpoře prodeje a prodeji skladových vozů v České republice. Specialisté z týmu AUTOSYSTEM.CZ realizovali první prodejní portál AUTOMODUL­.COM, podíleli se na realizaci inzertního webu AUTOMODUL­.CZ, a nyní již více než 10 let postupně vyvíjí prodejní modely v rámci obchodní aplikace AUTOSYSTEM.CZ. Na ní od 1.1.2019 aktivovali pro obchodní partnery – autorizované dealery automobilových značek – aktuálně nové verze technologií pro on-line prodej automobilů. Vedle této vlastní technologie pro on-line prodej aut, bude AUTOSYSTEM postupně implementovat i on-line prodejní systémy jednotlivých značek tak, jak je budou jednotlivé automobilové značky pro náš český trh a dealery aktivovat.

Obchodním partnerům tak umožní získat a následně udržet významný podíl na trhu s novými, předváděcími a zánovními vozy, protože podle odborných odhadů se současný prodejní model během několika let významně změní a on-line prodej aut bude tvořit více něž polovinu všech prodejů.

Jako jediní v ČR jsou specialisté z týmu AUTOSYSTEM schopni pomocí vlastní aplikace AUTO-LINK přenášet a garantovat veškerá data nabízených automobilů, což je základ pro on-line systém prodeje aut.

Pomocí aplikace AUTOKLIENT pak umožňují přehled o všech poptávkách ze všech možných zdrojů, optimalizují průběh jejich vyřizování a zvyšují efektivitu obchodních partnerů o desítky procent.

Uživatelé a zákazníci mají k dispozici přehled všech aktuálně platných akcí, slev a kampaní z oficiálních zdrojů. Dále zprávy a články přímo od zastoupení automobilových značek v ČR. Tyto informace, takto zpracované, přináší výhradně AUTOSYSTEM.CZ, díky speciálním komunikačním a mediálním systémům. Zmíněné novinky, kampaně a slevy můžete také získat na facebooku AutoSystem.cz

AUTOSYSTEM.CZ má jako jediný subjekt v ČR, opět díky vlastním on-line technologiím, databázi všech nových, předváděcích a zánovních automobilů téměř všech dealerů značek zastoupených na domácím trhu.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků