10 / 3 835

Audi partnerem Tomáše Satoranského

24.4.2019 |  Štítky: Audi | hybridní pohon | SUV

Značka Audi uzavřela partnerství s úspěšným basketbalistou Tomášem Satoranským.

Hráč americké NBA dnes převzal klíčky od prestižního modelu Audi Q8, sportovního SUV ve stylu kupé, v atraktivní oranžové barvě. Audi tak rozšiřuje podporu úspěšných českých sportovců.

„Mám velkou radost, že se Tomáš Satoranský, skvělý basketbalista a také zástupce mladých, celosvětově úspěšných Čechů, stal tváří značky Audi,“ říká Marcel Archleb, vedoucí divize Audi Porsche Česká republika. „Tomáš Satoranský bude od dnešního dne usedat za volant modelu Audi Q8. Stejně jako Tomáš v roli rozehrávače vyniká i naše vlajková loď v segmentu SUV mimořádnou všestranností. Věřím, že Q8 doveze Tomáše k dalším týmovým a individuálním úspěchům na palubovkách NBA i v reprezentačním dresu.“

„S vozy Audi jezdím už několik let včetně mého působení v Barceloně a Washingtonu,“ prozradil Tomáš Satoranský, „Při výběru vozu jsem sáhnul po Audi Q8, jednak se mi moc líbí a také je to univerzální vůz pro rodinu. Těším se, že si jednu z novinek značky vychutnám při mém pobytu v České republice.“

Sedmadvacetiletý Tomáš Satoranský je teprve čtvrtým Čechem v historii, který se prosadil v NBA, nejlepší basketbalové soutěži na světě, a v posledních letech se mu mimořádně daří v roli rozehrávače týmu Washington Wizards. V letošní sezoně zaznamenal jako první Čech v NBA tzv. „triple double“ (díky 18 bodům, 12 doskokům a 10 asistencím), a to při vítězství nad týmem Milwaukee, který patří v NBA mezi naprostou elitu.

Český reprezentant hrával v minulosti za týmy USK Praha, CB Sevilla a FC Barcelona. Tomáš Satoranský je aktuálně největší hvězdou českého basketbalu a společně s dalšími výbornými hráči současné generace bude v září usilovat o úspěch české reprezentace na nadcházejícím mistrovství světa v Číně. Hned při prvním startu samostatné reprezentace České republiky na mistrovství světa v basketbalu čekají na Satoranského a jeho spoluhráče v šanghajské skupině E mimořádně atraktivní soupeři: USA, Turecko a Japonsko.

Audi Q8 snoubí to nejlepší z obou světů – eleganci čtyřdveřového luxusního kupé a praktičnost SUV. Ideální automobil pro podnikání i volný čas se vyznačuje velkoryse dimenzovaným interiérem s variabilním zavazadlovým prostorem o objemu 605 až 1755 litrů, nejmodernějšími technologiemi pro ovládání, konektivitu i podvozek a inteligentními asistenčními systémy. Pohon všech kol quattro zvládne společně s adaptivním vzduchovým odpružením veškeré nástrahy na silnicích i mimo zpevněné cesty. Mezi inovace modelu Audi Q8 patří také částečně hybridní pohon MHEV (Mild Hybrid Electric Vehicle), který v praktickém provozu snižuje spotřebu paliva až o 0,7 litru na 100 kilometrů.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků