10 / 3 916

Zima s jistotou: Kompletní zimní kola, sněhové řetězy, pohon všech kol u vozů ŠKODA

5.1.2016 |  Štítky: Škoda | Škoda Superb

Každý majitel automobilu to zná: po mrazivé noci je na všech oknech námraza nebo dokonce led. Nastává pátrání po škrabce. Ne však majitelům vozů ŠKODA Fabia, Fabia Combi, Rapid, Rapid Spaceback, Octavia, Octavia Combi, Superb a Superb Combi. Ty totiž mají standardně škrabku na led ve víčku palivové nádrže. Je tak vždy rychle po ruce. Bez hledání.

Užitečná je i praktická skládací lopata na sníh. Je vyrobena z hliníkové slitiny a lze ji rozložit na tři díly, díky čemuž nezabere ve voze příliš místa.

Při jízdě na zimní dovolenou lze lyže ve voze bezpečně a čistě uložit do praktického vaku na lyže. Modely Octavia a Superb navíc nabízí i praktický otvor v zadním opěradle, umožňující naložení delších předmětů do zavazadlového prostoru. Pokud by se lyže neměly přepravovat v interiéru, pomůže nosič lyží a snowboardů. Ten lze jednoduše namontovat na střešní ližiny. To platí i pro velký, uzamykatelný střešní box o objemu 380 l. Do něj se vejde až pět párů lyží nebo čtyři snowboardy.

Aby zůstal zavazadlový prostor i po uložení mokrých lyžařských bot a lyží jako nový, nabízí ŠKODA pro všechny modely tvarově přesné koberce a vložky. Gumový koberec do zavazadlového prostoru svým tvarem přesně kopíruje půdorys zavazadlového prostoru a není jej tedy nutno nijak upevňovat. Při znečištění lze koberec prostě vyjmout a vyčistit.

Čistotu v zavazadlovém prostoru modelů ŠKODA Rapid, Rapid Spaceback, Yeti, Octavia, Octavia Combi a Superb kromě toho zajistí také oboustranný koberec. Jednu stranu tvoří textilní koberec, druhá strana je z materiálu odpuzujícího nečistoty a vodu. Z tohoto materiálu jsou i robustní a znečištění odolávající gumové koberce, nabízené do interiéru všech modelů značky ŠKODA.

Pro bezpečné podzimní a zimní cestování připravila ŠKODA pro všechny modelové řady atraktivní kompletní zimní kola a kvalitní zimní pneumatiky. Nabídka příslušenství zahrnuje také sadu obalů pro kompletní sadu kol pro čisté uskladnění kol a pneumatik. Pro extrémně zasněžené silnice jsou v nabídce sněhové řetězy s manuální fixací.

Mimořádnou výhodu mají na kluzkém nebo neupraveném podkladu automobily s pohonem všech kol.

ŠKODA v segmentu kompaktních vozů a vozů střední třídy disponuje jednou z nejatraktivnějších palet vozů s pohonem všech kol v Evropě. Nabídka vozů ŠKODA s pohonem 4×4 aktuálně zahrnuje devět modelů, resp. modelových variant: ŠKODA Octavia 4×4, ŠKODA Octavia Combi 4×4, ŠKODA Octavia RS 4×4, ŠKODA Octavia Combi RS 4×4, ŠKODA Octavia Scout, ŠKODA Yeti 4×4, ŠKODA Yeti Outdoor 4×4, ŠKODA Superb 4×4 a ŠKODA Superb Combi 4×4. Moderní pohon všech kol na bázi elektronicky řízené lamelové spojky dodává vozům značky ŠKODA vynikající jízdní vlastnosti a působivou trakci i na proměnlivém povrchu.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků