10 / 3 914

„Ženeva“ ve ŠKODA Muzeu

5.3.2019 |  Štítky: Škoda | elektrický pohon | elektromobily

Škoda ​Muzeum v Mladé Boleslavi vystavuje až do neděle 17. března hliněný model designové studie ŠKODA VISION iV, aktuálně prezentované na autosalonu v Ženevě.

„Vystavením modelu VISION iV pokračujeme v úspěšném projektu představení žhavých novinek a trendů značky ŠKODA společně s inspirativní 124letou historií naší automobilky. V loňském roce se velké pozornosti těšil hliněný model tehdejšího pařížského exponátu VISION RS, tentokrát umožníme prohlédnout si předstupeň konceptu VISION iV,“ říká Andrea Frydlová, vedoucí ŠKODA Muzea v Mladé Boleslavi 
 
Po dobu konání ženevského autosalonu, tedy od 5. března do 17. března, bude ve foyer mladoboleslavského ŠKODA Muzea vystaven hliněný model ve skutečné velikosti, který je předobrazem nové designové studie ŠKODA VISION iV. Jedná se o výsledek práce mezinárodního týmu ŠKODA DESIGN pod vedením šéfdesignéra Olivera Stefaniho. Studie VISION iV s čistě elektrickým pohonem naznačuje, jak by mohl vypadat první vůz značky ŠKODA na bázi modulární elektrické platformy (MEB) koncernu Volkswagen. V příštích čtyřech letech bude česká automobilka investovat zhruba dvě miliardy eur do alternativních pohonů i do služeb, souvisejících s mobilitou a do konce roku 2022 uvede na trh deset elektrifikovaných modelů. 
 
Návštěvníci ŠKODA Muzea si mohou hliněný model zblízka prohlédnout do 17. března každý den od 9:00 do 17:00 hod.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků