10 / 3 580

Zcela nový Jeep Compass již v prodeji

28.8.2017 |  Štítky: Jeep | SUV

Klouzejte pohledem po jeho hladkých aerodynamických tvarech, lemovaných lištou z leštěného chromu, přes propracované detaily až k sedmiotvorové masce chladiče a nechte krásu vyjít na světlo v podmanivé záři LED denního svícení světlometů.

Černý chromovaný chladič
Pověstná maska Jeepu® se sedmi otvory poskytuje svěžest díky lesklému černému pozadí s jednotlivými chromovanými lemy okolo každého ze sedmi otvorů.

Kožený volant
Kožený volant Jeep® s integrovanými ovladači audio systému, hlasového ovládání a bezpečnostním systémem řízení, které řidičům umožňují nespouštět ruce z volantu a plně se soustředit na cestu před sebou, je podtržen dokonalým zpracováním a vysoce kvalitními materiály.

Elektronická parkovací brzda
Používá spínač parkovací brzdy, který se nachází na středové konzole, u každého zadního kola motorek na třmenu (MOV) a elektronický řídicí modul. Čtyři provozní režimy: statické brzdění a odbrzdění, dynamické brzdění, odbrzdění pro odjetí a bezpečnostní zabrzdění.

LED koncová světla
Zbrusu nový Jeep® Compass se vyznačuje koncovými světly, která spojují tvar s funkčností. Koncová světla dokonale zapadají do křivek vozidla a nabízení vytříbený mimořádný vzhled. Mezi standardní výbavu patří dálková zadní reflexní a mlhová světla s prémiovým standardním osvětlením pomocí LED.

Atraktivní exteriér
Agresivní a sofistikovaný profil, který vyčnívá z davu. Aerodynamický design dodává Jeepu® Compass jeho přesvědčivý postoj. Díky dostupné černé střeše a liště z leštěného chromu, která se dramaticky vine okolo zádi a po stranách vozidla, je toto nové SUV okamžitě rozeznatelné. Nikdy nebylo snadnější zajistit, aby si okolí všimlo, než když budete ve zbrusu novém Jeepu® Compass.

Komfort a styl
Propracované tvary, značkové designové prvky Jeep®, vysoce kvalitní materiály a nejmodernější technologie dělají z interiéru zbrusu nového Jeepu® Compass to nejlepší prostředí na vaše cesty. Připravte se na jízdu, protože do detailu promyšlené místo řidiče je vybaveno 7palcovým barevným přístrojovým panelem. Pří ovládání audia, hlasovém ovládání a ovládání rychlosti pomocí integrovaných ovladačů nesundávejte ruce z volantu a soustřeďte se na cestu před vámi.

Posouvání hranic technologie
Dodejte vaší interakci s chytrým telefonem nový rozměr na palubě vozu Jeep® Compass, který vám umožní snadno vyřizovat telefonáty, poslouchat hudbu, odepisovat na zprávy a přijímat je a mnohem více. Objevte nové možnosti propojení vozu s vašim chytrým telefonem díky novým funkcím navigačního systému Uconnect™ 8.4. Apple CarPlay umožní uživatelům iPhonů získat přístup k Apple Maps, zprávám, telefonátům a Apple Music skrze hlasové ovládání Siri.

Android Auto™ pak zajistí snadný a bezpečný přístup k hlasovému ovládání handsfree, Google Maps™ a Google Play Music™ přes dotykový displej systému Uconnect™ či ovládání na volantu.
 
Nepřekonaný základ 4x4
Zbrusu nový Jeep® Compass je díky kombinaci nepřekonaných jízdních schopností 4x4 s předními pokročilými funkcemi úspory paliva nejschopnějším kompaktním sportovně-užitkovým SUV. Vyberte si ze dvou benzínových a čtyř naftových motorů. Legendární terénní schopnosti Jeepu® jsou obohaceny o nové systémy trvalého pohonu všech kol dostupné na objednávku, které zákazníkům nabízejí to, co nedokáže žádné jiné kompaktní SUV.

Systém Selec-Terrain
Systém kontroly trakce Selec-Terrain® je navržen tak, aby optimalizoval jízdu s pohonem všech čtyř kol k dosažení nepřekonatelné schopnosti v jakémkoli terénu. Elektronicky koordinuje a optimalizuje až 12 systémů, čímž poskytuje vyšší úroveň kontroly nad vozidlem.

Nájezdové úhly vzadu
Jeep® Compass Trailhawk® dosahuje funkčnosti Trail Rated® s bezkonkurenčním nájezdovým úhlem vepředu, přejezdovým úhlem a nájezdovým úhlem vzadu díky jedinečné masce a zvýšené jízdní výšce. Nejlepší světlá výška ve své třídě a jízdní možnosti dále zahrnující ochranné plechy podvozku, řízení jízdy z kopce a 17palcové terénní pneumatiky.

Systémy 4x4
Zcela nový Jeep® Compass nabízí dva inovativní pohonné systémy dávající tomuto modelu nejvyšší potenciál pohonu 4x4 ve své třídě. Pohonné systémy Jeep® Active Drive a Jeep® Active Drive Low automaticky a plynule přepínají mezi pohonem 4x2 a 4x4 za účelem nepřetržitého řízení momentu a dosahování optimální trakce.

Bezpečná a jistá jízda
Skutečný komfort by měl být vždy schopen poskytovat bezpečný a jistý požitek z jízdy. Zbrusu nový Jeep® Compass chrání řidiče i cestující pomocí více než 70 dostupných bezpečnostních funkcí. Šest standardních airbagů a množství pokročilých funkcí aktivní a pasivní bezpečnosti poskytuje vynikající ochranu a především vám pomáhají předcházet problémům.

Vizualizace rozšířené reality nového Jeep Compass
Chcete být prvním, kdo ho bude řídit? Teď můžete být i prvním, kdo ho uvidí v zobrazení na 360°. Buďte tím šťastlivcem, který zažije interaktivní zážitek a získejte možnost podívat se zblízka na zbrusu nový Jeep® Compass, díky technologii rozšířené reality řízení novým chytrým telefonem Lenovo Phab2 Pro, prvním na světe s funkcí tango. Zúčastněte se tohoto zážitku a rezervujte si své místo u vámi vybraného prodejce Jeep®, abyste měli šanci vyzkoušet si nejvíce očekávané SUV letošního roku.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků