10 / 3 916

Zcela nový i30 Fastback N v Paříži

2.10.2018 |  Štítky: Hyundai

Světová premiéra zcela nového modelu i30 Fastback N, nejnovějšího vysokovýkonného vozu ze stáje Hyundai.

Hvězdami letošní expozice budou světové premiéry zcela nového modelu i30 Fastback N, koncepčního vozu i30 N „N Option“ a produktová řada pro ekologickou mobilitu se zcela novým modelem Kona Electric a NEXO. Expozice bude rozdělena do tří odlišných zón, odrážejících evropskou strategii značky Hyundai, založenou na třech hlavních pilířích „záruky“, „pokroku“ a „sportovních výkonů“.

Debut vysokovýkonného modelu i30 Fastback N
Druhý vysokovýkonný model značky Hyundai v Evropě kombinuje sofistikovaný a elegantní design s osvědčenou radostí z řízení vozů N. První opravdu ostré pětidveřové kupé v segmentu C přebírá typické vlastnosti úspěšného pětidveřového hatchbacku i30 N a vdechuje je do jedinečné karosářské varianty i30 Fastback ve stylu pětidveřového kupé.

Zcela nový i30 Fastback N minulý týden předvedl světový rekord s časem 8:18.49 min při nejrychlejší jízdě z Říma do Paříže – trasa totiž vedla mezi dánskými obcemi Rome a Paris.

N Option a N Line rozšiřují možnosti individualizace
Dalším magnetem expozice je odhalení koncepčního vozu Hyundai i30 N „N Option“, který reprezentuje možný výhled na velmi atraktivní možnosti kvalitní individualizace exteriéru a interiéru. Hyundai vystavuje také své soutěžní a závodní vozy nejvyšší světové úrovně, i20 Coupe WRC a i30 N TCR.

Budoucí mobilita: Cesta značky Hyundai k vůdčímu postavení v automobilovém průmyslu
Průkopnického ducha značky Hyundai v oblasti budoucí mobility reprezentuje na pařížském autosalonu produktová řada ekologických vozů, která zahrnuje kromě modelové řady IONIQ také zcela nové modely Kona Electric a NEXO. Hyundai má díky svým progresivním modelům celosvětově nejširší nabídku elektrifikovaných poháněcích ústrojí v automobilovém průmyslu.

Hyundai na nedávném veletrhu IAA Užitkové vozy 2018 v německém Hannoveru oznámil jako první na světě plány, podle nichž uvede na trh elektricky poháněná nákladní vozidla s palivovými články.

„Le Fil Rouge“: Směr budoucího vývoje designu značky Hyundai
Po svém debutu na letošním autosalonu v Ženevě se koncepční vůz „Le Fil Rouge“ představuje na francouzské půdě. Tato studie je důkazem, že minulé, současné i budoucí designérské styly značky Hyundai spojuje společná nit. Tento koncepční vůz ztělesňuje nejnovější přístupy značky k designu. Motiv „smyslné sportovnosti“ bude ztělesněn ve všech budoucích vozidlech Hyundai, od sedanů až po SUV.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků