10 / 3 914

Všechny vozy vyráběné společností DS Automobiles získaly homologaci podle WLTP

30.8.2018 |  Štítky: DS

Díky technologiím, jako je filtr pevných částic u benzínových motorů (GPF) a selektivní katalytická redukce (SCR) u dieselových motorů, použitým u vozů DS 3, DS 3 Cabrio a DS 7 CROSSBACK, splňují všechny vozy, které vyrábí společnost DS Automobiles, normu 6.2 dle protokolu WLTP.
 
Generální ředitel DS Automobiles Yves Bonnefont prohlásil: "Zákazník je pro nás proritou. Proto jsme odjakživa podporovali zavádění postupů co nejlépe simulujících reálné podmínky provozu a stále se snažíme být připraveni na nové zkoušky a zachovat si vedoucí postavení z hlediska technologií. Vynikajícím příkladem je filtr pevných částic, kterým jsou vybaveny benzínové motory PureTech již od uvedení vozu DS 7 CROSSBACK na trh. Veškerá naše výroba je již nyní homologována podle normy Euro 6.2."
 
Společnost DS Automobiles otevřela při uvedení prvního modelu druhé generace, vozu DS 7 CROSSBACK, na trh první showroomy své exkluzivní prodejní sítě, kterou dnes po celém světě tvoří 345 prodejen typu DS STORES a DS SALONS a do konce roku 2018 jich má být již 500. Značka rovněž spustila program „Only You, the DS experience“ nabízející zákazníkům exkluzivní služby na míru.
Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků