10 / 3 810

Volvista jede: Ke každému ojetému Volvu servis na dva roky zdarma

17.4.2020 |  Štítky: Volvo

„Během dočasného uzavření našich bazarů jsme pro zákazníky připravili skvělé nabídky, které právě teď spouštíme. První se týká snížení cen našich ojetin, druhá nabídka je servis na 2 roky zdarma ke každému vozu,“ říká manažer prodeje ojetých vozů Volvo skupiny Auto Průhonice Petr Pecher.

Jaký je důvod snižování cen vašich ojetých vozů

Máme plné sklady a potřebujeme po delším uzavření našich bazarů nastartovat prodej. Před pandemií jsme ve Švédskou nakoupili mnoho ojetých vozů ještě s výhodným kurzem české koruny vůči švédské. Díky tomu můžeme nabídnout zákazníkům naše auta s nižší cenou. Věříme, že to rozhýbe výprodej našich skladových zásob. Na VOLVISTA.CZ tak najdete všechny ojeté vozy se sníženou cenou a v perfektní kondici!

Přicházíte i s velkým lákadlem – dvouletou servisní smlouvou zdarma. Proč?

Abychom ještě více podpořili prodej našich aut! Proto až do 31. 5. přidáváme ke každému prodanému ojetému vozu skvělý bonus: 2 roky servis zdarma. Každodenní zkušenost z prodeje nám napovídá, že ze služeb zákazníci velmi ocení servisní záruky! A my se jim vycházíme vstříc.

Samozřejmě i nadále platí, že většina našich aut splňuje parametry služby Volvo Selekt

tedy nájezd méně než 150 000 km a stáří vozu méně než pět let. A k těmto vozům standardně nabízíme roční záruku a asistenci, i možnost výměny vozu po dobu 30 dnů nebo do ujetí 1500 km.

Co servisní smlouva na dva roky obsahuje?

„Servisní smlouva se vztahuje na první dvě pravidelné servisní prohlídky vozidla. Obsahuje například výměna zapalovacích svíček nebo vzduchového filtru. Zahrnuje také práci, použitý materiál, jako jsou například oleje a kapaliny, aktualizaci softwaru a náhradní díly spadající do programu originálního servisu Volvo. Konkrétní obsah smlouvy vám samozřejmě předloží naši kolegové prodejci,“ uzavírá Petr Pecher.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků