10 / 3 590

Toyota Verso s novým motorem 1,6 D-4D

10.9.2015 |  Štítky: Toyota

Motor 1,6 D-4D u oblíbeného vozu Toyoty Verso má o 8 % nižší spotřebu paliva než motor 2,0 D-4D, a tomu odpovídá spotřeba 4,5 l/100 km v kombinovaném provozu. Emise CO2 zároveň klesly ze 129 na 119 g/km. K těmto hodnotám přispívá u modelové řady Verso poprvé použitý systém Stop & Start.

V interiéru je komfort první třídy zaručen kombinací nového čalounění (světle šedé nebo tmavě šedé) a vylepšených stupňů výbavy. Značně zdokonalen byl i multimediální systém Toyota Touch 2® , který je nyní vybaven 6,1" obrazovkou s vyšším rozlišením (800x480). Systém nyní může zobrazovat a ovládat více přídavných funkcí vozidla a uživatelské rozhraní bylo přepracováno tak, aby bylo možné jej intuitivně ovládat konečky prstů. Systém s funkcí MirrorLink rovněž dokáže zobrazit displej vašeho chytrého telefonu, takže jej můžete plně ovládat prostřednictvím dotykové obrazovky.

Systém Toyota Touch® rovněž nabízí dva stupně vylepšení základní navigace a to Go a Go Plus, které zahrnují online služby, jakou je například Google Street View a Panoramio.

Dobrá rada na závěr: chcete-li při nákupu vozů značky Toyota ušetřit, prohlédněte si předváděcí vozy TOYOTA!

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků