10 / 3 916

Toyota na autosalonu ve Frankfurtu 2017

31.8.2017 |  Štítky: Toyota

Stánek automobilky Toyota na mezinárodním autosalonu ve Frankfurtu (dny pro novináře: 12. - 13. září, dny pro veřejnost: 16. - 24. září) se ponese v duchu dvou hlavních témat.
 
Narůstající úspěch a význam hybridních technologií bude reprezentovat koncepční model Toyota C-HR Hy-Power, studie z dílny Evropského centra designu (ED2) automobilky Toyota. Záměrem tohoto konceptu je ještě více zdůraznit emotivní a dynamický vzhled modelu Toyota C-HR a současně poukázat na další rozšiřování nabídky vozů Toyota vybavených hybridním pohonem, napříč klíčovými modely této značky.
 
Jedinečná 65letá historie modelu a vedoucí postavení v otázkách kvality, odolnosti a spolehlivosti se na autosalonu přetaví do podoby nové Toyoty Land Cruiser, zde uváděné ve světové premiéře. Nový Land Cruiser, postavený na v daném segmentu jedinečné odolné rámové konstrukci, vás spolehlivě doveze, kamkoli si usmyslíte. A také vás v pořádku dopraví zpět.
 
Na stánku Toyota se kromě toho ukáže hot-hatch Yaris GRMN a nový Auris Touring Sports „Freestyle“, který přináší do modelové řady Auris další možnosti zákaznických úprav.
Tisková konference se bude konat v úterý 12. září v 8:50 dopoledne na stánku automobilky Toyota v hale č. 8.
Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků