10 / 3 914

Toyota Ichiban 2019

7.6.2019 |  Štítky: Toyota

Nejlepším českým prodejcem značky Toyota ​je podle doporučení zákazníků T-Motor Zlín.

Ichiban v japonštině znamená „číslo jedna“. Ocenění Toyota Ichiban je vyhrazeno těm evropským prodejcům, kteří dosáhli nejlepších výsledků v oblasti zákaznických služeb. Cenu pro nejlepšího prodejce na základě zákaznické spokojenosti a loajality si ve Švýcarsku za Českou republiku převzal Jiří Hanák ze společnosti T-Motor Zlín.

Ocenění nejlepších prodejců Ichiban za rok 2019 proběhlo u ženevského jezera v rámci setkání 45 evropských prodejců, jimž se podařilo ukázat, co znamená být ‚nejlepším prodejcem ve městě‘.

„Ichiban je velmi prestižní ocenění, které každým rokem posouvá kvalitu poskytovaných služeb zákazníkům na vyšší úroveň. Přísným hodnotícím kritériím v letošním roce nejlépe vyhověla společnost T-Motor Zlín. Potvrdila tím vysokou úroveň servisu a služeb pro zákazníky, která je pro naši značku klíčovou hodnotou,“ říká Martin Peleška, ředitel Toyota Central Europe-Czech.

Dr. Johan van Zyl, prezident a generální ředitel společnosti Toyota Motor Europe, na slavnostní akci ocenil všechny shromážděné prodejce za jejich mimořádné úsilí. Zdůraznil důležitost naslouchání hlasu zákazníků a poskytování personalizovaných služeb každému zákazníkovi, který se se značkou Toyota nějak ztotožňuje.

„Středobodem všech našich klíčových obchodních rozhodnutí je zákazník. Všichni zde přítomní z celé Evropy v praxi ukázali, že stěžejním bodem našich každodenních aktivit je absolutní zákaznická spokojenost,“ uvedl Dr van Zyl.

Čestným hostem na slavnostním předávání cen Ichiban 2019 byl Tyrone Pillay, jihoafrický paralympionik a vlastní zaměstnanec Toyoty. Tyrone Pillay se kvůli setkání s prodejci uvolnil z tréninků na olympijské hry Tokio 2020 i ze svého zaměstnání ve společnosti Toyota South Africa. Tyrona zaujalo zasazení prodejců, k němuž poznamenal: „Jste evropští zlatí medailisté v maloobchodním světě.“

O poctu stát se jedním z 25 držitelů ceny Ichiban každoročně soutěží přes 2500 evropských prodejců, kteří demonstrují svůj jedinečný přístup a zasazení o mentální postoj „zákazník na prvním místě“.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků