10 / 3 829

Světová premiéra nového modelu i10 N Line

11.9.2019 |  Štítky: Hyundai

Hyundai Motor po nedávném představení zcela nového modelu i10 oznámil, že rozšíří své portfolio modelů N Line o zcela novou verzi i10 N Line, která právě debutuje na mezinárodním autosalonu IAA 2019 ve Frankfurtu nad Mohanem.

Nová varianta kombinuje dynamický design, komplexní konektivitu a vyspělou bezpečnost zcela nového modelu i10 se sportovním charakterem a stylem výbavové linie N Line. Zcela nový i10 N Line bude v Evropě k dispozici od léta 2020.

Zcela nový i10 N Line je čtvrtým modelem značky Hyundai s tímto dynamickým stupněm výbavy. Po úspěšném uvedení výbavové linii N Line pro model i30 v roce 2018 následoval ve verzi N Line také i30 Fastback a začátkem letošního roku Tucson. Nejnovější model značky Hyundai je poháněn exkluzivním motorem 1.0 T-GDi, který poskytuje ještě vyšší úroveň jízdních výkonů.

„Model i10 N Line přichází s ještě dynamičtějším vzhledem, který je inspirován vysokovýkonnými automobily naší značky Hyundai N,“ říká Andreas-Christoph Hofmann, viceprezident společnosti Hyundai Motor Europe, odpovědný za marketing a produkt. „Výbavová linie N Line se v loňském roce stala důležitou součástí naší modelové strategie a máme velkou radost, že můžeme nabízet sportovní výbavu N Line také našim zákazníkům, kteří si kupují model i10.“

Dynamický a sportovní vnější design                                                                

Stejně jako u zcela nového modelu i10 se dynamický a elegantní design zcela nové verze i10 N Line vyznačuje kontrastem mezi oblými povrchy a ostrými liniemi. Mezi vylepšení vnějšího designu patří nově navržené nárazníky a maska chladiče, které vozu dodávají ještě dynamičtější vzhled, připomínající originální i30 N. Exkluzivní 16“ kola z lehké slitiny a světla LED pro denní svícení umocňují osobitý design zcela nového modelu i10 N Line a zvýrazňují jeho sportovní charakter.

Mezi další exkluzivní stylistické prvky zcela nového modelu i10 N Line patří logo N Line, modelové označení i10 s červeným písmem, spodní ochranný panel předního nárazníku a zadní difuzor. Zákazníci mají na výběr celkem 6 barev karoserie, které lze na přání kombinovat s barevně odlišenou střechou.

Detaily interiéru, inspirované motoristickým sportem

Uvnitř vozu čeká cestující atmosféra, připomínající interiéry sportovních automobilů. K ní přispívají mimo jiné prvky, jako jsou volant a řadicí páka s logem N, červené rámečky výdechů ventilační soustavy a kovové pedály. Sportovní sedadla nabízejí ještě větší oporu pro precizní sportovní jízdu. Podobně jako standardní i10 nabízí i sportovní verze mladistvý styl a praktická řešení bez kompromisů v oblasti komfortu.

Exkluzivní motor 1.0 T-GDi pro radost ze sportovní jízdy

Zcela nový i10 N Line nabízí exkluzivní tříválec 1.0 T-GDI s nejvyšším výkonem 74 kW (100 k) a maximálním točivým momentem 172 Nm. Alternativou je čtyřválec 1.2 MPi s nejvyšším výkonem 62 kW (84 k) a maximálním točivým momentem 118 Nm. Oba motory se dodávají s pětistupňovou mechanickou převodovkou.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků