10 / 3 916

Světová premiéra modelu ŠKODA SCALA v Tel Avivu ve fotografiích

7.12.2018 |  Štítky: Škoda

Nový kompaktní vůz značky Škoda se oficiálně představil: Nová Škoda SCALA měla včera večer svou světovou premiéru v Tel Avivu. Prezentace v Petach Tikwa na předměstí Tel Avivu nadchla nejen zhruba 400 přítomných hostů; statisíce dalších sledovali světovou premiéru přes livestream na internetu.

Vůz ŠKODA SCALA definuje novým charakterem, novou technologií a novým jménem zcela nově kompaktní třídu vozů značky ŠKODA. Proto se název SCALA, který pochází z latiny a v překladu znamená schody nebo žebřík, k novince skvěle hodí. Vůz s karoserií hatchback kombinuje emocionální design, vysokou funkčnost a nejmodernější možnosti konektivity a přenáší do sériově vyráběného vozu poprvé emocionální designový jazyk studie VISION RS. V nabídce je pět motorů s výkony od 66 kW (90 k) do 110 kW (150 k). ŠKODA SCALA nabízí také vysokou úroveň aktivní a pasivní bezpečnosti, Bi-LED přední světlomety a full LED zadní světla, dostatek místa pro zavazadla i cestující a mnoho prvků Simply Clever. Model vstoupí na trh v první polovině roku 2019.

1. Členové představenstva společnosti ŠKODA AUTO na světové premiéře nového kompaktního modelu ŠKODA SCALA v hale „Terminal“ v Tel Avivu – 6. prosince 2018.

2. Předseda představenstva společnosti ŠKODA AUTO Bernhard Maier představil 6. prosince 2018 nový kompaktní model ŠKODA SCALA. 

3. Vedoucí oddělení ŠKODA Design Oliver Stefani představil 6. prosince 2018 hlavní designové rysy modelu ŠKODA SCALA.

4. Člen představenstva společnosti ŠKODA AUTO pro oblast prodeje a marketingu Alain Favey představil 6. prosince 2018 nový kompaktní model ŠKODA SCALA.

5. Člen představenstva společnosti ŠKODA AUTO pro oblast technického vývoje Christian Strube během světové premiéry nového kompaktního modelu ŠKODA SCALA v Tel Avivu, 6. prosince 2018.

6. V hale „Terminal“ na telavivském předměstí Petach Tikwa vyjela 6. prosince 2018 na scénu nová ŠKODA SCALA.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků