10 / 3 590

SUV nemusí být obr - Nový Ignis - nejkompaktnější SUV 4x4

15.3.2017 |  Štítky: Suzuki | SUV

Během jara dorazí k dealerům Suzuki nový Ignis!
Už nyní se můžete těšit na seznámení s nejkompaktnějším SUV vybaveným pohonem všech kol na trhu.


Ignis je postaven na nově vyvinuté podvozkové platformě HEARTECT k maximálnímu využití vnitřního prostoru pro posádku. Na zadní sedadla se pohodlně usadí dospělí cestující, což rozhodně není v této kategorii standardem. Pro maximální variabilitu uspořádání interiéru jsou zadní sedadla posuvná (vpřed a vzad) a můžete se rozhodnout, jestli zvětšíte objem zavazadlového prostoru, nebo přidáte ještě více místa spolucestujícím.

Nový Ignis je designově velice povedený automobil – podmanivě přitažlivý, s hravým výrazem přední masky. Ale nenechte se zmást, vytažené lemy blatníků chráněné oplastováním i celkové SUV pojetí doslova říkají: naložte mi, nešetřete mě, já to zvládnu a odvezu Vás, kam budete potřebovat, cestou necestou. K tomu je Ignis vybaven řadou moderních technologií. Začněme třeba sofistikovaným pohonem všech kol AllGrip AUTO, který sám vyhodnocuje situaci při jízdě a volí režim pohonu na všechna čtyři nebo dvě kola.

Při rozjezdu do kopce systém HHC (Hill Hold Control) zabrání couvnutí vozu a při sjezdu ze strmého svahu technologie HHC (Hill Descent Control) udržuje rychlost přibližně na 10 km/h. Stabilizační systém Grip Control zajišťuje plynulý rozjezd na kluzkém povrchu, například na sněhu nebo v blátě, přenosem hnací síly na neprokluzující kola.

Úplnou novinkou je Dual Camera Brake Support (DCBS). Dvojice kamer za čelním sklem Ignisu rozpozná vpředu jedoucí vozidla, chodce a vodicí čáry na vozovce, stejně jako lidské oči. Na základě informací zachycených těmito kamerami pomáhá bezpečnostní systém předejít kolizi, případně zmírnit její následky prostřednictvím varování řidiče a automatického brzdění. Je toho mnoho, co Vám Ignis může nabídnout. Však sami uvidíte, určitě mile překvapí i Vás.

Poznámka redakce: pokud jste fanouškem auto moto novinek, prohlédněte si nový online magazín Nové automobily v ČR.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků