10 / 3 916

Sportovní vozy na prodej

12.8.2015 |  Štítky: Alfa Romeo | Chevrolet | Nissan | Subaru | sportovní vozy

Pokud vás lákají rychlá sportovní auta a chcete si prohlédnout aktuální nabídku nově přidaných sportovní vozů, doporučujeme vám navštívit stránku sportovní vozy k okamžitému prodeji. Velmi výkonné sportovní vozy se od běžných aut liší především obsahem motoru a jeho maximálním výkonem. K unikátnosti, atraktivitě a někdy i přímo magické přitažlivosti sporťáků přispívá jejich dráždivý design.

Například designově velmi povedený vůz NISSAN 370 Z může disponovat benzínovým motorem o objemu 3 696 ccm a výkonem 253 kW (344 koní). Mezi další významnou světovou značku sportovních vozů patří SUBARU. Tento výrobce si získal srdce fanoušků spolehlivých a výkonných aut díky modelům BRZ nebo SUBARU WRX s pohonem 4x4 a typickou modrou metalízou. 

Zapomenout samozřejmě nesmíme ani na legendární vozy Chevrolet Camaro, které mohou mít ve své výbavě například benzínový motor o objemu 6 162 ccm s výkonem 298 kW. Příznivcům značky Chevrolet doporučujeme ke shlédnutí stránku vozy Chevrolet na prodej

Vždy originální a velmi přitažlivé vozy se silnými motory najdete také na stránce věnované autům italského výrobce Alfa Romeo, kde objevíte známé modely jako Giulietta, 159 nebo GT. Pokud chete najít ještě další krásné sportovní vozy od jiných výrobců a značek, doporučujeme vám navštívit stránky s prezentací vozů BMW, Mercedes nebo Infiniti.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků