10 / 3 580

Sofistikované pojetí interiéru zbrusu nového malého SUV

23.5.2019 |  Štítky: KIA | SUV

Automobilka KIA ​dnes odhalila nákresy interiéru svého nového malého SUV.

Interiér nového malého vozu ze segmentu SUV, jehož odhalení je naplánováno na letošní léto, přináší výrazný a smělý design se zaměřením na co nejsnazší používání.

Tvary a technické prvky kabiny z vysoce kvalitních materiálů, evokují moderní styl. Z kabiny je zřejmé i technické zaměření v kombinaci s módními designovými detaily, např. kovovými akcenty u výdechů ventilace a do široka navrženou přístrojovou deskou. Výsledkem je interiér odlišující se od všech ostatních malých SUV schopný oslovit duchem mladé zákazníky se zájmem o nové technologie. Rafinované designové detaily dokládá i madlo na středovém panelu u spolujezdce.

Přístrojové desce vévodí nový dotykový displej o velikosti 10,25" pro systém navigace a rychlý přístup k nejrůznějším funkcím. Vybrané funkce vozidla, např. ventilaci a klimatizaci, lze snadno a bezpečně nastavovat za jízdy prostřednictvím níže umístěných ovladačů na středovém panelu s intuitivním uspořádáním a příjemným povrchem. Technologie náladového osvětlení (Kia Sound Mood Lighting) dovoluje upravovat ambientní osvětlení kabiny podle chuti cestujících.

Doplněním své modelové řady o nové malé SUV pro globální trhy rozšiřuje automobilka Kia svoji nabídku vozů SUV tak, aby naplnila potřeby zákazníků ve všech regionech, neboť nový model disponuje prostorností a schopnostmi klasického SUV v kompaktním balení. První malé SUV značky Kia pro světové trhy se v Koreji začne prodávat v druhé polovině roku 2019. Brzy poté budou prodeje tohoto vozu zahájeny i v ostatních regionech.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků