10 / 3 916

ŠKODA Superb Black Crystal září díky hvězdnému prachu

23.10.2015 |  Štítky: Škoda | Škoda Superb

ŠKODA Superb Black Crystal má jedinečná kola s hvězdným prachem

Vrcholným prvkem studie ŠKODA Superb Black Crystal jsou jedinečná kola: Ta jsou pokrytá takzvaným "hvězdným prachem" (StarDust®). Jedná se o malé krystaly, které pokrývají povrch disku. To dodává nové studii efektní vzhled.

Touto technologií byly ozdobeny také trofeje pro vítěze Tour de France, navržené oddělením ŠKODA Design. Také loga značky ŠKODA na přídi i zádi vozu, na kolech a na volantu jsou vyrobena z kvalitního křišťálového skla. Rovněž z křišťálových prvků je vyroben i emblém Laurin & Klement na volantu.

„Nová ŠKODA Superb zaujme svým výrazným emocionálním designem a láskou k detailu. Tuto ambici důsledně rozvíjí i nová studie ‚Superb Black Crystal‘. Díky precizně zpracovaným skleněným křišťálům působí studie jako klenot, který se nosí jen pro zvláštní příležitosti,“ říká šéfdesignér značky ŠKODA Jozef Kabaň.

Pokud máte rádi luxusní vozy a jste zároveň fanouškem automobilů značky ŠKODA, můžete si vychutnat premiéru studie ŠKODA „Superb Black Crystal“ na výstavě Designblok 2015, která probíhá v Praze od 22. do 27. října 2015.

Poznámka: Jestliže patříte mezi prodejce nových automobilů a sháníte spolehlivou webovou aplikaci na správu obchodních případů při prodeji vozů a motocyklů, doporučujeme vám navštívit web www.autoklient.cz.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků