10 / 3 829

ŠKODA spolupracuje s Českým červeným křížem

19.2.2019 |  Štítky: Škoda | Škoda Superb

Škoda AUTO uzavřela memorandum o vzájemné spolupráci se společností Český červený kříž.

V rámci spolupráce poskytne mimořádnou podporu na pořízení 28 nových vozů formou operativního leasingu na 12 měsíců. Partnerství potrvá 5 let a zapojí se do něj autorizovaní partneři značky ŠKODA ve všech regionech České republiky. 
 
Hlavním cílem spolupráce bude zajištění mobility pracovníků Českého červeného kříže při výkonu zdravotnických, záchranných a sociálních služeb. Státem uznaná humanitární společnost působí na celém území České republiky prostřednictvím svých pobočných oblastních spolků. Posláním Českého červeného kříže je předcházet a zmírňovat utrpení, chránit zdraví, životy a úctu k lidské bytosti, podporovat vzájemné porozumění, přátelství a mír mezi národy.  
 
„ŠKODA AUTO se uzavřením memoranda přihlásila k podpoře poslání Českého červeného kříže a je připravena zajišťovat mobilitu pracovníků prostřednictvím našich vozů,“ prohlásil vedoucí prodeje ŠKODA AUTO Česká republika Miroslav Bláha. „Jsme rádi, že můžeme alespoň tímto způsobem přispět k tomu, aby se pomoc k potřebným dostala včas. Současně si vážíme oboustranného přínosu spolupráce. Díky ní mohou například naši autorizovaní partneři v regionech pořádat kurzy a ukázky první pomoci pod kvalifikovaným vedením pracovníků Českého červeného kříže, což skvěle koresponduje s našimi dalšími aktivitami v oblasti prevence a bezpečnosti, tak jako je např. naše iniciativa Bezpečný pátek, která si klade za cíl zlepšit bezpečnost a alarmující statistiky dopravních nehod na našich silnicích,“ uzavírá Miroslav Bláha. 
 
Spolupráce obou subjektů potrvá 5 let a zapojí se do ní síť autorizovaných partnerů značky ŠKODA. Mobilitu oblastních spolků červeného kříže zajistí 15 vozů ŠKODA FABIA COMBI a12 vozů ŠKODA OCTAVIA COMBI, ústředním orgánům pak poslouží automobil ŠKODA SUPERB COMBI. Všechna vozidla budou provozována formou operativního leasingu na 12 měsíců od společnosti ŠKODA Financial Services a ponesou výrazný branding odkazující na partnerství mezi automobilkou ŠKODA, příslušným autorizovaným obchodníkem a Českým červeným křížem. Ten současně věnuje na svých webových stránkách i v tištěných médiích prostor pro komunikaci tohoto partnerství. 
 
Český červený kříž poskytne autorizovaným partnerům značky ŠKODA personál a školení kurzů první pomoci na akcích spojených s bezpečnostní tematikou. Zapojení prodejci tak získají cenné know how v oblasti prevence a bezpečnosti silničního provozu, která je pro mladoboleslavskou automobilku jednou z priorit podobně jako pomoc potřebným. V rámci programu ŠKODA Handy pomáhá handicapovaným spoluobčanům ke snadnější a pohodlnější osobní mobilitě, v kooperaci s Nadací Terezy Maxové dětem zase podporuje znevýhodněné děti z dětských domovů prostřednictvím projektu Rozjedu to! a angažuje se i v dalších aktivitách tohoto typu zejména v regionech, kde se nacházejí její výrobní závody.  

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků