10 / 3 584

ŠKODA NejMix: Nejlepší kombinace z podzimní nabídky

16.10.2018 |  Štítky: Škoda

 Autorizovaná prodejní síť značky Škoda v České republice přichystala podzimní akci pro retailové zákazníky.

Zákazníci můžou při pořízení nového vozu CITIGO, FABIA nebo RAPID čerpat řadu výhod, ať už při nákupu za hotové nebo na úvěr. Autorizovaní partneři značky připraví každému zákazníkovi balíček na míru jeho aktuálním potřebám. Kdo nepotřebuje vůz vlastnit, ale chce využívat všech výhod individuální mobility, bude osloven akční nabídkou operativního leasingu ŠKODA Bez starostí na modely FABIA, OCTAVIA a KODIAQ. 
 
Podzimní retailová nabídka pod názvem ŠKODA NejMix 2018 navazuje na úspěšnou kampaň pod názvem „Já na to mám“, která se u zákazníků setkala s příznivou odezvou. Nově přináší ještě více výhod a oslovuje širší cílovou skupinu. Nabídka se týká modelových řad: CITIGO, FABIA a RAPID. Akce je zaměřena na motoristy, kteří při pořízení nového automobilu využívají finanční produkty i platbu v hotovosti. Lze ji uplatnit jak na objednávky zadávané do výroby, tak na skladové zásoby autorizovaných obchodních partnerů značky. 
 
„Rádi bychom českým motoristům maximálně usnadnili vlastnictví nového vozu tak, aby s ním mohli nerušeně jezdit a nemuseli řešit záležitosti související s jeho provozem. V nejvýhodnější variantě mohou 5 let bezstarostně užívat svůj nový vůz ŠKODA bez jakýchkoliv dalších výdajů nad rámec běžného opotřebení,“ dodává Miroslav Bláha. 
 
Podstatná výhoda spočívá v paketu Mobilita Plus, který k základní záruce mobility přidává pomoc i v případech, které mohou nastat kdykoliv při každodenním provozu vozidla (např. defekt pneumatiky, vybití baterie, záměna paliva nebo ztráta klíčů). Součástí balíčku je i prodloužená záruka na 5 let nebo 100 000 km podle toho, co nastane dříve. Paket Mobilita Plus nyní dostane majitel nového vozu zdarma. Další výhoda na něj čeká, pokud poskytne své dosavadní vozidlo na protiúčet. K výkupní ceně se automaticky připočítá bonus 15 000 Kč při koupi modelu CITIGO, resp. 25 000 Kč v případě pořízení modelů FABIA nebo RAPID. Není-li vozidlo na protiúčet k dispozici, zákazník automaticky čerpá jiný benefit – ŠKODA Předplacený servis Standard na 5 let nebo 100 000 km (resp. 60 000 km v případě modelu CITIGO) opět zcela zdarma. A to už představuje zajímavou finanční úsporu, např. u modelu RAPID je tato služba standardně k dispozici jen v rámci prvků mimořádné výbavy za 23 600 Kč. 
 
Další výhody čekají na ty, kteří využijí akční nabídku financování od ŠKODA Financial Services. Vedle skvělého úroku od 2,99 % získá klient kompletní zimní kola (disky + pneumatiky) zdarma a dále povinné ručení za pouhých 1 000 Kč ročně po celou dobu financování. Za všech okolností tak hradí jen náklady na pohonné hmoty a v případě potřeby dálniční známku. 
 
Podzimní akce ŠKODA NejMix 2018 nezapomíná ani na ty, kteří dávají přednost výhradně pronájmu vozu, bez vazby na jeho vlastnictví. Tato skupina zákazníků je stále početnější i mezi fyzickými osobami. Právě jejich potřebám slouží program operativního leasingu ŠKODA Bez starostí, který zahrnuje všechny modelové řady v libovolných variantách včetně doplňkových výbav. Aktuálně stojí za zvláštní pozornost mimořádně výhodná nabídka vybraných specifikací. Pokud zájemce uzavře smlouvu na dobu 48 měsíců s ročním nájezdem 20 000 km, zaplatí za modernizovaný model FABIA 1,0 TSI/70 kW ve výbavovém stupni Active měsíční splátku ve výši pouhých 3 990 Kč, model ŠKODA OCTAVIA 1,6 TDI/85 kW Active je k dispozici za měsíční splátku 6 990 Kč, největší české SUV – model KODIAQ s výkonným vznětovým agregátem 2,0 TDI/110 kW ve verzi Active a s pohonem všech kol 4x4 za skvělých  9 990 Kč. Všechny uvedené částky reprezentují měsíční splátku včetně DPH.  
 
Akční nabídka ŠKODA NejMix 2018 platí do 31. 12. 2018.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků