10 / 3 812

ŠKODA na autosalonu v Paříži

24.9.2018 |  Štítky: Škoda | RS | SUV

Škoda se představí na autosalonu Paříž 2018 jako sportovní, ekologicky zaměřený poskytovatel mobility.

Studií ŠKODA VISION RS naznačuje ŠKODA podobu budoucího kompaktního vozu a současně ukazuje další krok ve vývoji sportovních vozů RS. Do této kategorie patří i nový vůz ŠKODA KODIAQ RS, jako vůbec první SUV. Nabídku kompaktního SUV ŠKODA KAROQ doplňují varianty SPORTLINE a SCOUT. ŠKODA OCTAVIA G-TEC nabízí vyšší výkon a delší dojezd v provozu na ekologický zemní plyn.

Moderní služby v oblasti mobility a další služby
Díky službě HoppyGo je možná rezervace pomocí aplikace na chytrém telefonu. Aplikací ŠKODA Connect si může řidič pomocí hlasu jestli má např. zavřená okna nebo kolik benzinu zbývá v nádrži. Integrace systému Smart Home umožňuje kontrolovat vlastní dům, který je na dálku propojen s vozem ŠKODA. Řidiči vozu ŠKODA si tak mohou snadno zkontrolovat stav jednotlivých zařízení chytré domácnosti.

Studie ŠKODA VISION RS nabízí pohled do budoucna
Koncepční studie ŠKODA VISION RS ukazuje, jak si ŠKODA představuje budoucí sportovní vozy RS a také budoucí kompaktní vůz. Interiéru dominuje kromě karbonu, technicky vyspělého materiálu známého z motorsportu, také ručně broušený křišťál, který je navíc osvětlen a vytváří speciální efekty. Elektrický pohon zaručuje dynamické vlastnosti a úspornost.

ŠKODA KODIAQ RS je první SUV modelové řady RS
První vůz SUV, který nese nové, červené logo RS, má nejvýkonnější sériově vyráběný naftový motor v historii značky ŠKODA. Poprvé nabízí vůz ŠKODA ve standardní výbavě dvacetipalcová kola z lehké slitiny.

ŠKODA KAROQ SPORTLINE s benzinovým motorem
Všestranné kompaktní SUV, uvedené na trh v roce 2017, je v této nové variantě poprvé a exkluzivně dostupné také s benzinovým motorem 2,0 TSI. Vůz ŠKODA KAROQ SPORTLINE je nabízen s pohonem předních kol nebo pohonem všech kol a s dvěma benzinovými a dvěma naftovými motory.

ŠKODA KAROQ SCOUT jako nový dobrodružně laděný model
Nová terénní verze nabízí standardně pohon všech kol a sází na robustnější design. Stříbrné plastové díly kolem vozu chrání elegantní karoserii ve městě i v obtížném terénu. O pohon se starají dva naftové motory a jeden benzinový motor.

ŠKODA OCTAVIA G-TEC nabízí vyšší výkon a zvýšený dojezd na zemní plyn
Vůz produkuje o mnoho méně oxidů dusíku a neprodukuje žádné saze. Vůz ŠKODA OCTAVIA G-TEC, který je dostupný pouze v karosářské verzi kombi plní aktuálně nejpřísnější emisní normu Euro 6d-TEMP. Maximální dojezd na čistě ekologický provoz na zemní plyn činí 480 km. Vůz je vybaven třemi nádržemi na CNG. O jízdu na místech, kde není dostupná čerpací stanice na CNG, se stará nádrž na benzin o objemu 11,8 l. 

Česká automobilka tímto zve návštěvníky autosalonu v Paříži od 2. do 14. října na zcela výjimečný zážitek v digitálním světě.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků