10 / 3 916

ŠKODA na autosalonu v Paříži 2018

1.10.2018 |  Štítky: Škoda | CNG | elektrický pohon | RS | SUV

Škoda se představuje na autosalonu Paříž 2018 jako sportovní, ekologicky zaměřený poskytovatel mobility.

Důležitou součástí Strategie 2025 společnosti ŠKODA AUTO je postupný přechod od společnosti, která vyrábí automobily, na Simply Clever-společnost, která nabízí nejlepší řešení v oblasti mobility.
 
Moderní služby v oblasti mobility a další služby
Služba HoppyGo a aplikace v telefonu umožňuje rezervaci vozu a pohodlné cestování. Kromě aplikace ŠKODA Connect si nyní mohou řidiči vozu ŠKODA jednoduchými otázkami položenými hlasovému asistentovi Alexa od Amazonu zjistit informace o svém vozidle z pohodlí domova i pomocí aplikace ŠKODA Connect Alexa Skill. Lze tak zjistit, zda jsou dveře a okna zavřené, kolik benzinu zbývá v nádrži nebo kde se vůz nachází. Integrace systému Smart Home umožňuje zkontrolovat ve vlastním domě například, zda jsou zavřená okna. 

Studie ŠKODA VISION RS nabízí pohled do budoucna
Koncepční studie ŠKODA VISION RS ukazuje, jak si ŠKODA představuje budoucí sportovní vozy RS a také budoucí kompaktní vůz. Elektrický pohon zaručuje dynamické vlastnosti a úspornost. Plug-in hybridní pohon kombinuje benzinový motor o objemu 1,5 l s elektromotorem a dosahuje systémového výkonu 180 kW. Pří jízdě na čistě elektrický pohon a tedy bez emisí činí maximální dojezd studie ŠKODA VISION RS 70 km.

ŠKODA KODIAQ RS je první SUV modelové řady RS
Naproti tomu nový vůz ŠKODA KODIAQ RS zamíří brzy do sériové výroby. První vůz SUV, který nese nové, červené logo RS, má nejvýkonnější sériově vyráběný naftový motor v historii značky ŠKODA o výkonu 176 kW. Toto sportovní SUV je standardně vybaveno pohonem všech kol a progresivním řízením. Poprvé nabízí vůz ŠKODA ve standardní výbavě dvacetipalcová kola z lehké slitiny. Interiér charakterizují sportovní sedadla.

ŠKODA KAROQ SPORTLINE s benzinovým motorem
Všestranné kompaktní SUV, uvedené na trh v roce 2017, je v této nové variantě poprvé a exkluzivně dostupné také s benzinovým motorem 2,0 TSI o výkonu 140 kW. Vůz ŠKODA KAROQ SPORTLINE je nabízen s pohonem předních kol nebo pohonem všech kol a s dvěma benzinovými a dvěma naftovými motory.

ŠKODA KAROQ SCOUT jako nový dobrodružně laděný model
Nová terénní verze nabízí standardně pohon všech kol a sází na robustnější design. O pohon se starají dva naftové motory o výkonu 110 kW a 140 kW a jeden benzinový motor 1,5 TSI o výkonu 110 kW. 

ŠKODA OCTAVIA G-TEC nabízí vyšší výkon a zvýšený dojezd na zemní plyn
Nový výkonnější motor 1,5 TSI o výkonu 96 kW. Vůz ŠKODA OCTAVIA G-TEC, který je dostupný pouze v karosářské verzi kombi a plní aktuálně nejpřísnější emisní normu Euro 6d-TEMP. Maximální dojezd na čistě ekologický provoz na zemní plyn činí 480 km. Ve voze jsou umístěny tři nádrže na CNG. Na místech, kde není dostupná čerpací stanice na CNG, se stará nádrž na benzin.

Česká automobilka tímto zve návštěvníky autosalonu v Paříži od 2. do 14. října na zcela výjimečný zážitek digitálním světě. 

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků