10 / 3 810

ŠKODA AUTO získala ocenění „COMPANYBEST 2020“

24.11.2020 |  Štítky: Škoda

Mezinárodní porota složená z 31 novinářů ocenila společnost ŠKODA AUTO za vynikající rozvoj společnosti na mnoha trzích a inovativní koncepty ve výrobě.

„AUTOBEST“, největší nezávislá automobilová porota v Evropě, vyznamenala společnost ŠKODA AUTO oceněním „COMPANYBEST 2020“. Novináři z 31 zemí ocenili vynikající rozvoj automobilky na mnoha zahraničních trzích i realizaci inovativních konceptů ve výrobě. Vedle projektu digitalizace „dProdukce“ v závodě v Kvasinách porota ocenila také paralelní výrobu různých modelů vozů na bázi platforem MQB a MEB na společné výrobní lince v Mladé Boleslavi. Bestseller české automobilky, model ŠKODA OCTAVIA, kromě toho patří k finalistům v kategorii „Best Buy Car of Europe in 2021“.

Společnost ŠKODA AUTO je držitelem ocenění „COMPANYBEST 2020“. 31 členů nezávislé poroty „AUTOBEST“ vyznamenalo českou automobilku mimo jiné za působivý vývoj jejích nových modelů i za rostoucí podíly na mnoha mezinárodních trzích. Kromě toho mezinárodní novináři ocenili společnost ŠKODA AUTO za atraktivní design jejích modelů, rozšiřování portfolia zaměřeného na zákazníky, praktické „Simply Clever“ nápady a technické inovace.

Společnost ŠKODA AUTO navíc porotu přesvědčila chytrým konceptem výroby: v závodě v Mladé Boleslavi vyrábí na téže výrobní lince paralelně a zcela flexibilně modely OCTAVIA a KAROQ na bázi modulární platformy MQB a model ENYAQ iV, který využívá modulární platformu pro elektromobily (MEB). Porota AUTOBEST dále ocenila projekt digitalizace „dProdukce“, který zaměstnance v závodě v Kvasinách vede bez papírových podkladů jednotlivými kroky výroby, dokumentace a kontroly kvality.

Nová ŠKODA OCTAVIA se účastní rozhodujících testovacích jízd souvisejících s oceněním „Best Buy Car of Europe in 2021“, jehož vítěz bude oznámen v polovině prosince.

Společnost ŠKODA AUTO přesvědčila porotu již při loňském ročníku této ceny: odborníci udělili ocenění „SMARTBEST“ za digitální asistentku Lauru, které se coby inovaci roku podařilo prosadit proti konkurenci v oblasti interakce mezi řidičem vozu a umělou inteligencí.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků