10 / 3 829

ŠKODA AUTO - Nahlédněte do procesů výroby v Kvasinách

25.11.2020 |  Štítky: Škoda | Škoda Superb

Dvě videa ze závodu společnosti ŠKODA AUTO v Kvasinách ukazují operace ve svařovně, lakovně, na montážní lince a v logistice závodu. Výroba modelových řad KODIAQ, KAROQ, SUPERB a SUPERB iV s plug-in hybridním pohonem probíhá nepřetržitě šest dní v týdnu.

Obě videa s sebou berou diváky na prohlídku závodu společnosti ŠKODA AUTO v Kvasinách. Nejprve zavítají do svařovny, kde se sestavuje až 1500 karoserií denně. Velkou část souvisejících svářečských prací zde vykonává celkem 893 robotů. Po nahlédnutí do vysoce moderní lakovny ukazují videa montážní linky, na nichž se za hodinu vyrobí více než 50 automobilů. Společnost ŠKODA AUTO tedy v kvasinském závodě vyrábí v každém ze šesti dnů týdne přibližně 1200 kusů svých modelů KODIAQ, KAROQ, SUPERB a SUPERB iV s plug-in hybridním pohonem.

ŠKODA AUTO v tomto vysoce moderním závodě důsledně automatizuje výrobu a trvale implementuje nové technologie z oblasti průmyslu 4.0. Česká automobilka tak zde od září 2019 realizuje projekt digitalizace „dProdukce“. Tento projekt poskytuje podporu při správné realizaci výrobních operací, upozorňuje na změny v procesu výroby a slouží k dokumentaci kontrol kvality. V listopadu 2019 získala společnosti ŠKODA AUTO za projekt „dProdukce“ ocenění Automotive Lean Production Award v kategorii „Special Award – Smart Digital Application“.

Výroba automobilů ve vysoce moderním závodě ŠKODA AUTO v Kvasinách from ŠKODA VIMEO PRO on Vimeo.

Footage: Production at the state-of-the-art ŠKODA AUTO Kvasiny plant from ŠKODA VIMEO PRO on Vimeo.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků