10 / 3 580

ŠKODA AUTO hlavním partnerem Centra Paraple

14.3.2019 |  Štítky: Škoda | Škoda Superb

Centrum Paraple letos slaví 25 let své existence, se značkou Škoda spolupracuje téměř od svého vzniku.

Již 25 let pomáhají ŠKODA AUTO a Centrum Paraple, obecně prospěšná společnost založená Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků lidem, kteří se po poškození míchy pohybují na invalidním vozíku a jejich rodinám se zvládáním těžkých životních situací. ŠKODA se navíc v letošním roce stává hlavním partnerem. V rámci tohoto partnerství zapůjčila pro potřeby Centra Paraple 3 vozy. Paraple tak bude mít k dispozici modely OCTAVIA a SUPERB. 
 
„Bezbariérová mobilita patří dlouhodobě k základním pilířům strategie společenské odpovědnosti společnosti ŠKODA AUTO, kterou vnímáme jako nedílnou součást naší firemní kultury,“ říká Miroslav Bláha, vedoucí prodeje ŠKODA AUTO Česká republika. "Těší mě, že díky úsilí našich obchodních partnerů zapojených do tohoto projektu, mohou občané s handicapem snáze překonávat překážky plynoucí ze snížené mobility. Prostřednictvím programu ŠKODA Handy a ve spolupráci s Centrem Paraple, pomáháme osobám se zdravotním handicapem k návratu do běžného života a usnadňujeme jejich každodenní mobilitu již 25 let,“ doplňuje Miroslav Bláha. 
 
ŠKODA AUTO pomáhá klientům Centra Paraple a jejich rodinným příslušníkům prostřednictvím svého programu ŠKODA Handy do kterého je aktuálně začleněno 132 ŠKODA Handy center. Ta vznikla u autorizovaných partnerů značky po celém území republiky. Díky vozům ŠKODA mohou osoby se sníženou pohyblivostí opět získat ztracenou mobilitu a nezávislost. ŠKODA Handy centra pomáhají klientům při výběru vhodného vozu a jeho úpravách, ale také při jednání s úřady a další administrativou. Poradci poskytují komplexní servis a zákazníkům asistují při zpracování žádostí o státní příspěvky na zvláštní pomůcky i na mobilitu. Mohou zajistit pomoc s vyřízením vrácení daně z přidané hodnoty při nákupu nového vozu do stanovené výše, doporučí nejlepší služby pro financování koupě vozu a poradí se spoustou dalších detailů, které by jinak zákazník musel řešit vlastními silami.  
 
Mladoboleslavská automobilka však vychází vstříc držitelům průkazů ZTP a ZTP/P nejen kvalitním poradenstvím. Nejdůležitějším kritériem při pořízení automobilu bývá finanční podpora, proto handicapovaní motoristé mohou získat slevu na koupi nového vozu ŠKODA, popř. zakoupit prověřený automobil ze sítě certifikovaných zánovních vozů ŠKODA Plus s možným odpočtem DPH. Kromě přímé slevy z doporučené pořizovací ceny automobilu v hotovosti i na úvěr je zákazníkovi obstaráno přihlášení vozu zdarma, což mu ušetří další finanční prostředky a spoustu času. Stejně jako u všech ostatních klientů je samozřejmostí výkup stávajícího vozu na protiúčet – ať už standardního nebo speciálně upraveného. Vzhledem k zapojení dceřiné společnosti ŠKODA Financial Services se nabízí také zvýhodněné financování. 

Automobilka ŠKODA AUTO se ve své strategii společenské odpovědnosti ForFuture zaměřuje na čtyři základní pilíře, k nimž vedle podpory bezbariérové mobility patří rovněž podpora dětí a mládeže, dopravní bezpečnost a technické vzdělávání. K tomu je nutno přičíst i výraznou ekologickou angažovanost a aktivní podporu regionů, v nichž se nacházejí výrobní závody. Společnost ŠKODA AUTO se v loňském roce stala absolutním vítězem soutěže Top odpovědná velká firma, kterou každoročně organizuje nezávislá platforma Byznys pro společnost. Tímto oceněním chce poukazovat na firmy, které se dlouhodobě a strategicky věnují odpovědnému podnikání, snižování dopadu na životní prostředí a podpoře komunitních a společenských aktivit. Soutěž se pořádá pod záštitou obou komor Parlamentu ČR a Ministerstva práce a sociálních věcí již od roku 2011.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků