10 / 3 917

SEAT Service usnadní cestování za dobrodružstvím

2.4.2019 |  Štítky: Seat

Autorizované servisy značky SEAT ​nabízejí svým zákazníkům víc než jen prověření technického stavu vozidel všech věkových kategorií a jejich přípravu na hlavní motoristickou sezonu.

Snahu autorizovaných servisů SEAT o zajištění maximální spokojenosti zákazníků potvrzuje také Fitness plán, knížka slevových poukazů na pořízení servisních úkonů, Originálních dílů SEAT® i Originálního příslušenství SEAT®. Majitelé starších vozů mohou navíc využít programy Kompletní ceny SEAT a SEAT STK Service.

SEAT Pneuservis nabízí kompletní služby a veškeré produkty v oblasti pneumatik pod jednou střechou. Služby pneuservisu zahrnují nejen přezutí ze zimních pneumatik na letní, ale také důkladnou kontrolu stavu stávajících pneumatik a případnou výměnu opotřebovaných nebo poškozených pneumatik za nové. Široký sortiment kvalitních pneumatik renomovaných značek za velmi konkurenceschopné ceny je doplněn nabídkou pneumatik s inovativní technologií AirStop, která umožňuje bezpečné pokračování v jízdě i v případě poškození pneumatiky zacelením vzniklého otvoru v běhounu. Dalším faktorem, který zvyšuje pocit jistoty, je speciální záruka SEAT PneuGarance na poškození a výrobní vady. A v neposlední řadě mohou zákazníci autorizovaných servisů SEAT využít při zakoupení 4 nových pneumatik či kompletních kol poukaz v hodnotě
500 Kč.

Jarní a letní provoz bez jakýchkoli starostí zajistí nejen správné pneumatiky, ale také důkladná jarní servisní prohlídka, která po náročném zimním provozu odhalí i skryté závady. Servisní technici podrobí kontrole všechny důležité komponenty od brzdové soustavy přes výfukovou soustavu a klimatizaci až po akumulátor a provozní kapaliny. Součástí jarní servisní prohlídky je také kontrola realizace dílenských a svolávacích akcí.

Vyžaduje-li stav vozidla opravu nebo výměnu některého dílu, přichází na řadu celá řada výhodných zákaznických programů. Slevové poukazy Fitness plán umožňují pořídit servisní úkony, Originální díly SEAT®, Economy díly a Originální příslušenství SEAT® se zvýhodněním až 20 %. Při výměně opotřebovaných stíracích lišt získají zákazníci bonus v podobě 1 litru originálního koncentrátu pro přípravu letní směsi do ostřikovačů. Výhodou profesionální péče autorizovaných partnerů značky SEAT je také dvouletá záruka na díly i práci, která je odborně prováděna podle pokynů výrobce.

Autorizované servisy SEAT používají při opravách Originální díly SEAT® se 100% zárukou nejvyšší kvality a technické úrovně. Tím je zajištěn spolehlivý a bezpečný provoz. Cenově ještě výhodnější alternativu pro majitele starších vozů SEAT představuje široký sortiment Economy dílů a program Kompletní ceny SEAT. Kompletní ceny SEAT mohou využívat majitelé vozidel SEAT starších 5 let. Více informací naleznete na www.kompletniceny.seat.cz. Často využívanou službou je také STK Service. Vyškolení technici zbaví zákazníka všech starostí s přípravou vozidla, odstraní zjištěné nedostatky a zajistí absolvování technické kontroly v nezávislé STK a měření emisí zdarma.

Spolehlivou jízdu a bezpečné cestování v maximálním komfortu si lze ještě více užívat díky Originálnímu příslušenství SEAT®. Zákazníci si tak mohou přizpůsobit svůj vůz přesně podle svých požadavků. Vášniví cyklisté ocení například speciální nosiče jízdních kol. Při velkých výpravách přijdou vhod prostorné střešní boxy, do nichž lze uložit vše, co se nevešlo do zavazadlového prostoru. Ze sortimentu Originálního příslušenství SEAT® je možné pořídit také celou řadu ochranných prvků do zavazadlového prostoru.

Majitelům vozů SEAT a fanouškům španělské značky jsou určeny rovněž atraktivní a kvalitní produkty pro cestování i každodenní život z Originální SEAT kolekce. Jejich společným jmenovatelem je vytříbený styl a skvělý vzhled, čímž skvěle ladí se všemi modely značky SEAT. SEAT kolekce tak představuje snadný způsob, jak si ještě více užívat jarních a letních dnů – a to nejen za volantem vozů SEAT.

​V období od 21. března do 21. června lze za výhodných podmínek využít například profesionální SEAT Pneuservis nebo nabídku výměny stíracích lišt s atraktivním bonusem.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků