10 / 3 774

SEAT: CUPRA TCR a Petr Fulín míří do šampionátu TCR

22.3.2018 |  Štítky: Seat

SEAT.

„Mám velkou radost, že po třech velmi úspěšných sezonách můžeme s Petrem Fulínem pokračovat v propagaci nejsportovnějších cestovních vozů na trhu a nově představit závodní vůz CUPRA TCR “ říká Aleš Novák, ředitel divize SEAT společnosti Porsche Česká republika. „Stejně jako loni se mohou čeští fanoušci i letos těšit na skvělé okruhové závody, protože německý seriál TCR Germany zavítá koncem dubna do Mostu a na startu tohoto závodu nebude chybět ani vůz CUPRA TCR  Petrem Fulínem za volantem.“

CUPRA TCR a talentovaný jezdec se představí v evropských závodech tří šampionátů  TCR. Za volant závodního vozu CUPRA TCR v  bude v sezoně 2018 usedat Petr Fulín v barvách týmu FULLINRACE ACADEMY.

„Je skvělé mít možnost startovat se zcela novým vozem CUPRA TCR. V letošním projektu chceme představit novinku CUPRA TCR v širším spektru evropských závodů TCR. Již za měsíc, ve dnech 13. až 15. dubna, vstoupíme do letošní sezony na německém okruhu Oschersleben v rámci německého mistrovství TCR Germany. O dva týdny později, 28. až 29. dubna, se pod hlavičkou seriálu TCR Germany představíme českým fanouškům na Autodromu Most. V našich společných plánech nechybí účast ve světovém poháru FIA WTCR, čekáme na potvrzení startu na Nürnburgringu, kdy ve dnech 10. až 12. května plánujeme poměřit síly se světovou konkurencí. Na podzim, 21. října, uzavřeme letošní sezonu účastí ve finálovém závodě seriálu TCR Europe v domovské Barceloně,“ dodává Petr Fulín.
 

Sportovní modely Leon CUPRA slaví úspěchy
- Leon CUPRA je nejprodávanějším sportovním modelem značky SEAT
- Téměř polovina zákazníků dává přednost kombi Leon ST CUPRA 300
- Limitovaná edice Leon CUPRA R: nejvýkonnější a nejexkluzivnější SEAT
- Nový akční paket CUPRA #22 vznikl ve spolupráci s Petrem Fulínem
- CUPRA TCR: první závodní vůz nové značky CUPRA pro TCR 2018

Sportovní modely CUPRA jsou vrcholným vyjádřením sportovních tradic v kombinaci s vyspělou technikou, praktickou funkčností a mimořádnou spolehlivostí. Jinými slovy je CUPRA nejlepším příkladem dokonalé rovnováhy mezi emocemi a rozumem. I proto je o modely CUPRA mezi zákazníky velký zájem, o čemž svědčí 10 134 vozů CUPRA, prodaných v roce 2017. Jednoznačným bestsellerem je přitom Leon CUPRA s 9615 prodanými vozy. Ze tří nabízených karosářských variant modelové řady Leon CUPRA je celosvětově nejoblíbenější kombi Leon ST CUPRA 300 s podílem 48,8 %, následovaný pětidveřovým hatchbackem Leon 5D CUPRA 300 (39,9 %) a třídveřovou verzí Leon SC CUPRA 300 (11,3 %).

Na vrcholu nabídky stojí jedinečný model SEAT Leon ST CUPRA 300, jehož popularitu vysvětluje nenapodobitelná kombinace vrcholných výkonů s elegantním stylem a užitnými vlastnostmi rodinného kombi. Díky své všestrannosti je dokonalým sportovním vozem pro všechny aspekty života, pro práci i rodinu, pro sporty i koníčky. Zdrojem mimořádného temperamentu je motor 2.0 TSI s dvojitým vstřikováním a proměnným časováním ventilů, který poskytuje nejvyšší výkon 221 kW/300 k. Maximální točivý moment 380 N.m v širokém rozsahu otáček od 1800 do 5500 min-1 zaručuje pozoruhodnou hnací sílu v každé situaci.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků