10 / 3 917

S Peugeotem pořídite vůz přesně na míru

25.2.2019 |  Štítky: Peugeot | užitkové vozy

Značka hodlá upevnit svoji pozici na trhu spuštění stránek www.prestavbyPEUGEOT.cz

V roce 2018 získal Peugeot v České republice podruhé v historii prvenství v kategorii lehkých užitkových vozů. Nový portál se má stát přehledným a užitečným pomocníkem firemních klientů.

Dominoval model Peugeot Boxer, který byl loni čtvrtým rokem po sobě nejprodávanějším užitkovým vozem na českém trhu. Za tyto výsledky vděčí značka Peugeot ucelené nabídce produktů a nadstandardních služeb, na základě které dokáže vyhovět různorodým požadavkům firem a podnikatelů mnoha profesí. Významnou roli přitom hraje široká škála možností přestaveb vozů na míru.

Přibližně každé šesté užitkové vozidlo v České republice projde před předáním finálnímu zákazníkovi procesem přestavby, vestavby či nástavby. Možností úprav je celá řada, stejně jako specializovaných firem, které se jimi zabývají. Proto značka Peugeot přináší firemním klientům ucelený přehled variant a současně efektivní nástroj, který pomůže uživatelům zvolit a v krátké dodací lhůtě pořídit vůz vyhovující jejich požadavkům. Tímto nástrojem jsou internetové stránky www.prestavbyPEUGEOT.cz.

Jejich účelem je:

- představit komplexní nabídku přestaveb užitkových vozidel značky PEUGEOT,
- nabídnout klientovi možné varianty řešení přímo k jeho profesi,
- zjednodušit a zrychlit proces od poptávky po finální realizaci přestavěného vozu,
- urychlit komunikaci prodejce se zákazníkem,
- zajistit klientům odborné poradenství v oblasti přestaveb,
- informovat zákazníky o novinkách a nových trendech v úpravě vozidel.

Internetové stránky www.prestavbyPEUGEOT.cz poskytují uživatelům přehledný katalog přestaveb (valníkové a skříňové nástavby, chladírenské a mrazírenské vestavby, obytné vozy, aj.), přehled skladových vozů s přestavbou (valníkové nástavby s plachtou, sklopné valníky) i vozů určených k dostavbě (šasi, plošina, furgon), seznam specializovaných firem provádějících přestavby včetně technických parametrů, fotografií atd. Klient má na těchto stránkách možnost vytvořit poptávku na konkrétní vůz, která je pak přímo směrována na příslušného specializovaného koncesionáře značky Peugeot.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků