10 / 3 914

Rudá volavka/Red Sparrow: BMW řady 7 zazáří v novém filmu

22.2.2018 |  Štítky: BMWJennifer Lawrence hraje roli Dominiky Jegorovové, primabaleríny světoznámého ruského Velkého baletu. Když Dominiku přinutí zranění ukončit kariéru, musí spolu se svou matkou čelit nezářné a nejisté budoucnosti. Proto se nechá nalákat, aby se stala nejnovější podporou takzvané školy pro hvězdy – tajné zpravodajské služby, která učí podobně výjimečné mladé lidi využívat své tělo a mysl jako zbraň. Po dokončení výcviku se z ní stane nejnebezpečnější „volavka“ z tohoto programu. Dominika musí hledat smíření mezi tím, čím se stala, a nově získanými schopnostmi, a současně se vystavovat rizikům svého vlastního života i všem svým blízkým, včetně agenta amerického CIA (Joel Edgerton), který se ji snaží přesvědčit, že je tím jediným, komu může věřit.

Ve filmu se představí britský oscarový herec Jeremy Irons jako nedůvěřivý ruský generál, na Oscara nominovaná Charlotte Rampling jako hlavní instruktorka špionážní školy, Matthias Schoenaert jako ředitel ruské tajné služby a Mary-Louise Parker jako americká informátorka.

BMW řady 7 doprovází Dominiku na její cestě od elegantní primabaleríny po sebevědomou tajnou agentku. Luxusní limuzína se opakovaně objevuje v klíčových scénách příběhu, včetně okamžiku, kdy Dominika přijíždí do tajné školy poprvé. Jízda napříč zasněženou ruskou krajinou za pomoci inteligentního pohonu všech kol s technologií BMW xDrive symbolizuje Dominičin přechod z minulosti do tajemné, ale vzrušující budoucnosti.

„Jennifer Lawrence v roli Dominiky ztělesňuje elegantní a silnou agentku, BMW řady 7 se k její postavě skvěle hodí,“ říká Uwe Dreher, ředitel marketingového oddělení značky BMW.

„Společně s BMW jsme se snažili najít projekt, k němuž by se nejlépe hodilo BMW řady 7,“ říká Zachary Eller, výkonný viceprezident pro spolupráci společnosti 20th Century Fox Film. „Nadchlo nás přirozené spojení tohoto příběhu a automobilu, stejně jako možnost sladit naši kampaň s aktivitami BMW.“
BMW řady 7 se již dříve objevilo ve velkolepém světě agentů a špionážních thrillerů. Kdo by mohl zapomenout na legendární „výkon“ modelu BMW 750iL v bondovce Zítřek nikdy neumírá, který v roce 1997 vzbudil senzaci díky celé řadě nových technologií, jako bylo například dálkové ovládání pomocí dotykového telefonu. Vozy BMW obecně za sebou mají bohatou kariéru na velkém plátně, včetně kultovní série Mission: Impossible nebo série filmů o Jamesu Bondovi. BMW je také dlouholetým partnerem Asociace amerických režisérů, jehož výroční ceny DGA se těší mimořádné úctě v Hollywoodu a celém filmovém průmyslu.

Film byl natočen v Londýně, Budapešti, Vídni a v Bratislavě mezi lednem a dubnem 2017 a režíroval ho Francis Lawrence. Rudá volavka se v kinech představí od 2. března.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků