10 / 3 877

Rozmanitý sortiment dílů M Performance Parts pro nové členy rodiny BMW X

2.3.2018 |  Štítky: BMW



Díky rozsáhlé nabídce dílů M Performance Parts z programu BMW Originální příslušenství lze každý z těchto modelů přizpůsobit vkusu každého majitele a zvýraznit tak jeho charakter.

Vývoj dílů M Performance Parts vždy vycházel z rozsáhlých odborných poznatků společnosti BMW M GmbH. Všechny komponenty jsou dokonale sladěny, a to jak vzájemně, tak se specifickými vlastnostmi konkrétního modelu. Kromě toho, že zdůrazňují design interiéru a exteriéru, většina z dílů M Performance Parts také splňuje funkční kritéria a například snižuje hmotnost vozu.

Vytříbený vzhled vycházející z detailů inspirovaných závoděním.
Nápis M Performance je jedním z obzvláště účinných způsobů, jak automobil vizuálně zvýraznit. Na bocích vyvedený nápis v černé barvě Frozen Black je navržen tak, aby byl v ideální shodě s daným modelem a podtrhl sportovní charakter vozu, zejména pak zdůraznil dynamické tvary karoserie. Vzhled BMW X3 a BMW X4 lze kromě bočních nápisů dále zvýraznit leskle černým nápisem, který ladí s dalšími, rovněž leskle černými prvky přední části těchto dvou modelů. Leskle černá maska chladiče M Performance je k dispozici pro BMW X2. Toto provedení má stejný tvar jako standardní maska chladiče, ale je vizuálně mnohem působivější, takže účinně podtrhuje sportovní styl a dynamické výkony vozu.

Dalším výrazným výbavovým prvkem, který je dostupný pro všechny tři modelové řady, jsou karbonové M Performance kryty zpětných zrcátek. Jsou ručně vyráběny z plastů vyztužených uhlíkovými vlákny (CFRP). Karbonové kryty s několika vrstvami laku jsou leštěny do vysokého lesku, díky čemuž se vyznačují působivým vzhledem.

Sportovně elegantní interiér.
Pro ještě sportovnější styl lze interiér modelů BMW X2, BMW X3 a BMW X4 dále vylepšit prostřednictvím vybraných prvků výbavy, které současně zvyšují komfort posádky. Jedním z těchto prvků jsou M Performance koberce. Jsou vyrobeny z veluru, s lemováním evokujícím kůži a kontrastními dekorativními švy. Měkký materiál, z něhož jsou koberce vyrobeny, je velmi příjemný pro paty bot. Koberce řidiče a spolujezdce vpředu zdobí nápis M Performance.
Díky volantu M Performance má řidič BMW X2, BMW X3 nebo BMW X4 vše dokonale pod kontrolou. Věnec volantu se vyznačuje výraznými, alcantarou potaženými sekcemi. Tato textilie z mikrovláken se podobá semiši, je za všech teplot mimořádně příjemná na omak a nabízí optimální grip. Horní a spodní část věnce je rovněž čalouněna vysoce kvalitní kůží, stejně jako střed volantu. Červená závodní značka na pozici 12 hodin, stejně jako šedostříbrné, ručně šité křížové stehování zdůrazňují dynamické kvality vozu. Lišty ramen volantu jsou pro BMW X3 a BMW X4 volitelně k dispozici také v kombinaci karbon/kůže, se středovou výplní ze zvrásněného nebo leštěného karbonu.

Řadicí páčky na volantu řidiči umožňují měnit převodové stupně, aniž by musel sundat ruce z volantu. Usnadňují tak řízení vozidla při dynamické jízdě. Pro BMW X3 a BMW X4, vybavené tímto prvkem výbavy, jsou páčky dostupné v provedení z lesklého karbonu.

Široká nabídka atraktivních sad letních kol.
Design automobilu z velké části ovlivňuje kombinace kol a pneumatik. To je také důvod, proč jsou úpravy v této oblasti v automobilovém průmyslu tradičně nejpopulárnější. To rovněž vysvětluje širokou nabídku, dostupnou v rámci programu dílů BMW M Performance Parts. Pro BMW X2 je například k dispozici sada letních 20palcových kol z lehké slitiny 717 M. Mimořádně působivý sportovní styl těmto kolům propůjčuje matně černá povrchová úprava a nízká hmotnost, která jde na vrub technologii s válcovaným ráfkem. Pro BMW X3 a BMW X4 je k dispozici sada letních 19“ kol z lehké slitiny M Performance Double-spoke 698 M v šedé barvě Orbit Grey. Klíčovými faktory jejich působivého vzhledu je exkluzivní povrchová úprava a viditelné šrouby kol. Největšími koly z lehké slitiny z programu BMW Originálního příslušenství pro BMW X3 a BMW X4 jsou dvoubarevná 21“ kola Y-spoke 701 M. Také mají válcovaný ráfek a váží přibližně o dva kilogramy méně než konvenční kolo, kompletně odlité z lehké slitiny stejného rozměru. Dvoubarevné provedení s černou podkladovou barvou a leštěnou povrchovou úpravou na čelních plochách přitahuje pozornost, zejména z důvodu vysoce kvalitního lesklého laku.

Světelné zdroje pro vysoce efektivní vzhled.
Jedním z nepřehlédnutelných prvků individualizace, který současně nabízí také určitý nádech exkluzivity, jsou LED dveřní projektory BMW. Nahrazují standardní vstupní světlo a při otevření dveří vykreslí na zem zvolenou grafiku. Výběr motivů zahrnuje logo BMW M, stejně jako různé motivy z nabídky M Performance.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků