10 / 3 584

Rekordní říjen pro Nissan v České republice

22.11.2017 |  Štítky: Nissan


 
Nissan zatím v roce 2017 v ČR zaregistroval celkem 5 497 vozů, což představuje tržní podíl 2,25 %. V porovnání s rokem 2016 vrostly prodeje značky o více než 1 000 vozů.  
 
Nejprodávanějšími modely značky Nissan zůstávají v České republice její oceňované crossovery. Nový Qashqai si jako svůj nový vůz v říjnu zvolilo  504 zákazníků, což mu zajistilo první místo v segmentu SUV. Qashqai za sebou nechal modely Škoda Kodiaq a Karoq i Hyundai Tuscon. Na dalších pozicích nejprodávanějších Nissanů jsou modely Juke a X-Trail.
 
Od listopadu Nissan pro zákazníky připravil akční modelovou řadu CZECH LINE, která zahrnuje tři modely ve výbavách speciálně připravených na míru českému zákazníkovi. Jedná se o modely Nissan Juke a Nissan Qashqai ve dvou motorizacích a výbavě Acenta a Nissan X-Trail se třemi typy motorů ve výbavě N-Connecta. Zákazníci mohou díky akční nabídce nákupem vybraných vozů ušetřit až 128 000 Kč.
Navíc došlo u crossoverů Juke, Qashqai a X-Trail k výraznému zlepšení podmínek pro malé firmy a živnostníky (B2B). Více informací je k dispozici u všech autorizovaných dealerů Nissan.
 
Vlastimil Čepička, Country Director Nissan Sales CEE k tomu dodává: „ Říjen byl rekordním měsícem značky Nissan v České republice. Rostoucí prodeje naší značky jsou pro nás další motivací a výzvou přinášet kvalitu, výkon a nejnovější technologie co nejvíce zákazníkům. Chci poděkovat všem zákazníkům za přízeň a věřím, že pozitivní trend udržíme. Snažíme se vycházet vstříc potřebám a požadavkům našich zákazníků. Důkazem je modelová řada CZECH LINE, která kombinuje bohatou výbavu, moderní technologie, výrazný design vozů Nissan a atraktivní ceny."

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků