10 / 3 590

Poslední vozy legendárního Hyundai ix20 již za 279 990 Kč

2.7.2019 |  Štítky: Hyundai | skladové vozy

Hyundai ix20 si od svého vstupu na trh v roce 2010 udržoval výsostné postavení v rámci prodejních výsledků.

Již od roku 2013 byl nejprodávanějším vozem v kategorii MPV B v České republice, kde se prodalo více než 32 tisíc vozů. Oblíbený model se po celou dobu vyráběl v Nošovicích, kde se vyrobilo přes 315 tisíc kusů. V květnu letošního roku byla výroba ukončena a nyní zbývají úplně poslední vozy, jejichž cena začíná na 279 990 Kč.

Hyundai ix20 byl nejen králem svého segmentu v České republice, ale i oblíbeným autem z hlediska výroby. Celkem jsme v Nošovicích vyrobili 315 829 ks,“ komentuje Petr Vaněk mluvčí výrobního závodu Hyundai v Nošovicích. Hyundai ix20 byl velice oblíbeným vozem také v Itálii a Německu, kam se vůz vyvážel nejvíce. Česká republika byla v rámci vývozu až na třetím místě. Drtivá většina (74 %) vozů byla vyrobena v benzínové variantě a zákazníci nejvíce volili manuální převodovku (83 %).

Hyundai ix20 vyniká univerzálností, praktičností a prostorností interiéru. Základem výjimečné variability jsou posuvná zadní sedadla, jejichž složením se objem zavazadlového prostoru zvětší z 570l na 1 486l. Výbava zahrnuje vyhřívaný volant a novou generaci audiosystému se vstupem pro iPod, handsfree Bluetooth a vstupy USB a AUX. Nad bezpečností zákazníků bdí také šest airbagů, ESP, ABS a EBD ve standardní výbavě. Mezi další přednosti patří také jeho stále svěží design, technické vybavení a cena atraktivnější než kdy dříve.

Pohon obstarává osvědčený a výkonný benzínový motor, který může být doplněn i samočinnou převodovkou DCT. Hyundai ix20 během své cesty získal celou řadu prestižních ocenění jako např. „Rodinný vůz roku“ v Belgii, „Nejlepší malé MPV“ od britského časopisu Auto Express a mnoho dalších.

Bezkonkurenční výhodou je stejně jako u ostatních vozů celá řada benefitů, které Hyundai poskytuje zcela zdarma. Jedná se např. o pětiletou komplexní záruku bez omezení počtu km, pětileté asistenční služby, sadu zimních kol, tankovací kartu, která majitele v České republice opravňuje k získání slevy 0,40 Kč za každý natankovaný litr paliva bez omezení km a mnoho dalších benefitů, které jsou k dispozici na www.hyundai.cz/benefity.

K dispozici je také několik způsobů financování s nulovým úrokem a zákazník tak nepřeplatí ani korunu navíc. Zároveň je možné před poslední splátkou vyměnit stávající vůz Hyundai za nový. Zákazník může využít také produkt Hyundai Finance Pětinky, který nabízí variabilitu splácení. Zákazník si tak může vybrat, zda bude hradit splátky v intervalu 6, 9 nebo 12 měsíců od uzavření smlouvy. V případě, že se zákazník nebude chtít potýkat se starostmi spojenými se servisem vozu či jeho následným prodejem, může využít zvýhodněný operativní leasing, který Hyundai nabídne jak pro soukromé osoby, tak podnikatele a firmy.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků