10 / 3 590

Peugeot na ženevském autosalonu 2019


Peugeot ​odhalí v Ženevě své novinky v oblasti elektrifikace.

Veřejnosti se představí dva vozy ve světové premiéře: nový Peugeot 208 ve verzi se spalovacím i elektrickým motorem a koncepční vůz 508 Peugeot Sport Engineered. Peugeot představí rovněž své nové benzínové plug-in hybridní motory u vozů Peugeot 3008, 508 fastback a 508 SW. Na elektrifikaci značky poukazuje i rozsvícená obří socha lva ve stánku. Návštěvníci se budou rovněž moci setkat s hvězdou loňského pařížského autosalonu, koncepčním vozem e-Legend, ztělesněním vize optimistické, 100% elektrické, autonomní a připojené budoucnosti „by Peugeot“.

NOVÝ PEUGEOT 208 A e-208: FUTURISTIC & YOUNG
Vzhledem k tomu, že přechod na nové zdroje energií neomezuje výběr tvaru karoserie či způsob využití vozu, je nový Peugeot 208 v nabídce ihned při uvedení na trh se třemi druhy motoru: 100% elektrickým, benzínovým a dieselovým.​

Nový Peugeot 208 se inspiroval koncepčním vozem Peugeot Fractal a po jeho vzoru je vybaven zcela novou generací místa řidiče Peugeot i- Cockpit® s vyvýšeným 3D přístrojovým panelem a celou škálou asistenčních systémů vyhrazeným vyšším segmentům.

Disponuje podpůrnými prvky řízení nejnovější generace na nejvyšší úrovni svého segmentu, mimo jiné i novým systémem Drive Assist, který otevírá cestu k poloautonomnímu řízení.

KONCEPČNÍ VŮZ 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED: NEO-PERFORMANCE
Je předobrazem řady výkonných sériových elektromobilů vyvinutých divizí Peugeot Sport.

Koncepční vůz 508 Peugeot Sport Engineered, který je odvozen z radikálního fastbacku Peugeot 508 Hybrid, prošel specifickou designovou úpravou, je ještě radikálnější a sportovnější.

Šedý odstín „Gris Selenium“ se díky perleťovým částicím mění v závislosti na světle. Je spojen s prvky v odstínu „Kryptonite“, které podtrhují příslušnost koncepčního vozu ke sportovní a výkonné řadě.

Tento koncept nabízí mimořádné výkony srovnatelné s vozem se spalovacím motorem o výkonu 400 k.  Má pohon 4×4 a díky spojení tří motorů nabízí vynikající akceleraci, již zajišťuje benzínový motor PureTech 200 k a dva elektromotory, jeden o výkonu 110 k vepředu a druhý 200 k vzadu.

Využívá výhody hybridního systému, který přináší velké úspory a umožňuje dojezd ve 100% elektrickém režimu až 50 km (WLTP).

100% ELEKTRIFIKOVANÝ STÁNEK PEUGEOT
Peugeot bude na ženevském autosalonu na svém stánku o rozloze 1 400 m2 od 7. do 17. března vystavovat:

- Dvě novinky ve světové premiéře-
- Nabídku vozů s benzínovým plug-in hybridním pohonem,
- Peugeot e-Legend Concept,
- Nový slogan značky, MOTION & e-MOTION,
- Socha monumentálního lva.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků