10 / 3 590

Peugeot na French Open 2017: konektivita a autonomní vozy

30.5.2017 |  Štítky: Peugeot

Značka Peugeot, která je již 33 let partnerem tenisového turnaje French Open, dává Francouzské tenisové federaci k dispozici více než 230 vozů, a to od 22. května do 11. června.
Flotilu oficiálních vozů turnaje letos tvoří modely Peugeot 3008, 5008, Traveller, Partner Electric a Peugeot 508 a poprvé ho doplňuje i autonomní Peugeot 3008 se samočinným řízením.
French Open 2017 je pro značku rovněž příležitostí představit nový film prezentující její nové ambasadory a nový slogan ve světě tenisu.
 
Peugeot 3008 se samočinným řízením ve vozovém parku French Open
Součástí vozového parku French Open bude na několik dnů i Peugeot 3008 z programu AVA (Autonomous Vehicle for All), aby si hráči a novináři mohli tuto novou technologii vyzkoušet.
 
Program AVA skupiny PSA se spouští postupně a po etapách. V současné době se u vozů značky používá celá řada podpůrných prvků řízení. Od roku 2018 budou k  dispozici funkce automatizovaného řízení pod dozorem řidiče, která může převzít řízení v situacích monotónního řízení na dálnicích, při dopravních zácpách a při parkování.
 
Od roku 2020 budou řidiči díky funkcím „hands off“ a poté „eyes off“ moci vozu řízení zcela přenechat.
Peugeot 3008 je rovněž na stadionu Rolanda Garrose vystaven a zájemci si mohou díky brýlím pro virtuální realitu otestovat podpůrné prvky řízení.
 
Mobilní připojení pro rychle reagující a účinné služby
Peugeot se spojil se značkou mobility Free2Move skupiny PSA a se značkou OCEAN, pobočkou skupiny Orange, aby při French Open společně umožňovaly inovativní řešení řízení jízd v reálném čase. Správce vozového parku díky aplikaci GéoMissions kontaktuje řidiče, který je nejblíž místa nástupu, a navádí ho na správné místo. Zákazník je rovněž informován o čase, kdy vůz dorazí. Toto partnerství rovněž poprvé zkušebně umožní duplikaci informací o jízdách z telefonu na displej navigace vozů Peugeot 3008, 5008 a Traveller. Řidič tak řídí jízdy zcela bezpečně.
Ve všech vozech vozového parku je rovněž k dispozici wi-fi.
 
Speciální série Peugeot Roland-Garros
Všechny speciální řady „Roland Garros“ jsou od roku 1989 opatřeny grafickými kódy turnaje. Speciální série jsou k dispozici ve vybraných zemích  Evropy a dále v Chile, Brazílii, Uruguayi a v  Alžírsku.
V areálu vystavuje stadionu Rolanda Garrose Peugeot vozy Peugeot 108 TOP! a 208 Roland Garros.
 
Nový podpis značky ve světě tenisu
Peugeot využívá turnaj French Open 2017 k představení nového týmu ambasadorů.
Na komunikaci, která odhaluje nový slogan značky ve světě tenisu „Next Generation, New Sensations“, se podílejí současní i budoucí šampioni, jako jsou Alexandr Zverev, David Goffin, Lucas Pouille, Pablo Carreño Busta, David Ferrer, Juan Martin Del Potro a také brazilský mentor Gustavo Kuerten.
 
Poznámka redakce: pokud jste fanouškem auto moto novinek, prohlédněte si nový online magazín Nové automobily v ČR.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků