10 / 3 590

Peugeot Design Lab vytvořil kolekci zavazadel

7.4.2017 |  Štítky: Peugeot

Modely nový Peugeot 3008, nový Peugeot 5008 a řada GTi se staly motivy designérů studia Peugeot Design Lab pro vytvoření nových modelů cestovních zavazadel, tašek a kabelek určených do města i na cesty.
Těchto deset výtvorů v sobě dokonale spojuje svět automobilů a kožené galanterie. Produkty jsou k dispozici v reprezentativním značkovém showroomu Peugeot Avenue v Paříži.
 
Peugeot nabízí novou řadu deseti modelů cestovních zavazadel, tašek a kabelek, jejichž cena se pohybuje od 59 € do 239 €. Pro každodenní potřeby je v nabídce taška na notebook, dámská kožená kabelka, taška přes rameno a peněženka. Na pracovní cesty, víkendy nebo dovolenou je určena cestovní taška a kosmetická kabelka. Řada zavazadel tvořící dvě kolekce doplňuje stávající nabídku kožené galanterie. První kolekce moderního designu připomínající koncepci interiéru vozů Nový Peugeot 3008 a Nový Peugeot 5008 v sobě spojuje hladkou a zrnitou černou a šedou kůži. Druhá kolekce je připomínkou exkluzivního sportovního ducha vozů GTi a je zhotovena z černé kůže s červeným prošitím kombinované s šedou zrnitou kůží.
 
Designéři studia Peugeot Design Lab vytvořili řadu zavazadel, která v sobě spojují eleganci a funkčnost. Jejich elegantní styl a dokonalá kvalita v sobě nesou samotnou DNA značky. Tašky a kabelky francouzského stylu doplňují další produkty řady Lifestyle značky Peugeot. Společně s hodinkami, oblečením, šperky a stolními mlýnky na koření potvrzují přesun značky k luxusním výrobkům i mimo svět automobilů.
 
Celou nabídku lifestylového butiku Peugeot naleznete na stránkách https://boutique.peugeot.com
Všechny informace Peugeot Design Lab jsou k dispozici na stránkách www.peugeotdesignlab.com
Výrobu zavazadel a tašek Peugeot a zákulisí projektů Peugeot Design Lab můžete sledovat na Instagramu: @peugeotdesignlab
 
Poznámka redakce: pokud jste fanouškem auto moto novinek, prohlédněte si nový online magazín Nové automobily v ČR.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků