10 / 3 580

Peugeot a jeho tři světové premiéry

25.9.2018 |  Štítky: Peugeot | elektrický pohon

Vedle vozu nový Peugeot 508 SW se veřejnost poprvé seznámí se 100 % elektrickým a autonomním koncepčním vozem Peugeot e-Legend. Peugeot představí rovněž nové benzínové motorizace Plug-in Hybrid. ​

NOVÝ PEUGEOT 508 SW – Radikální  kombi

Design nového Peugeotu 508 SW je díky jeho nízké a dynamické siluetě ohromující. Vůz je vybaven kabinou Peugeot i-Cockpit® nejnovější generace. Jeho koncepce je zaměřená na efektivitu, bezpečnost a ten nejlepší komfort.

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT - #UnboringTheFuture
Nejnovější koncepční vůz Peugeot e-Legend, jež má podobu nádherného ikonického vozidla. Nabízí samočinné řízení, konektivitu, široké možnosti personalizace a 100 % elektrický pohon. K dispozici jsou čtyři režimy řízení, dva autonomní a dva manuální, z nichž si může řidič kdykoli vybrat. Jízdu zpříjemní film, mediální obsah nebo dle zvoleného režimu řízení sledování silnice. 

NOVÉ MOTORIZACE PEUGEOT PLUG-IN HYBRID
Doplnění stávajících motorů používaných u vozů Peugeot 3008 a nový Peugeot 508 a 508 SW. Motor Hybrid doplní na podzim roku 2019 nabídku agregátů modelu Peugeot 508 a motor Hybrid4 (pohon všech čtyř kol) nabídku u modelu Peugeot 3008. Nové režimy řízení oživí potěšení a pocity z jízdy díky efektu 100% elektrického režimu, účinnosti režimu 4×4 (Hybrid4), výkonu režimu Sport nebo univerzálnosti režimu Hybrid.

Nové motory jsou hmatatelným důkazem toho, že Peugeot má vizi neomezené a stále efektivnější mobility.

VŠECHNY NOVINKY PEUGEOT NA 2 000 m²
Stánek PEUGEOT přivítá návštěvníky od 4. do 14. října v Pavilonu 1 (stánek C320). Cílem jeho moderního čistého designu je nabídnout veřejnosti příjemný zážitek ze setkání s novinkami značky, jejichž nabídka je letos opravdu bohatá.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků