10 / 3 877

Pět hvězdiček Euro NCAP pro nový Opel Grandland X

7.9.2017 |  Štítky: Opel | SUV


 
V rámci hodnocení Euro NCAP byl testován i systém automatického nouzového brzdění Automatic Emergency Braking, kterým si zákazníci mohou doplnit standardní bezpečnostní vybavení modelu Grandland X. Podle Euro NCAP v testech obstál dobře i tento systém. 
 
Opel připravil pro Opel Grandland X prvotřídní bezpečnostní a asistenční systémy. Například systém monitorování únavy řidiče Driver Drowsiness dokáže zjistit typické projevy únavy a vyzve řidiče, aby si udělal přestávku během dlouhé jízdy. Grandland X garantuje řidiči dokonalý výhled v noci, aniž by hrozilo oslnění ostatních řidičů – příplatkové světlomety AFL LED dávají jasné bílé světlo, které promění noc na den a automaticky adaptují rozložení světla podle momentální situace v provozu.
 
Klidnou mysl řidiče modelu Grandland X podporuje i dává systém Opel OnStar . Kromě služeb, jako je např. vyhledávání odcizeného vozu nebo možnost vytvoření Wi-Fi hotspotu uvnitř vozu, může tento telematický systém pomoci unaveným řidičům najít volné parkoviště  nebo zarezervovat hotelový pokoj . A pokud už dojde k nehodě, „strážný anděl“ OnStar automaticky vyrozumí dispečink služby a operátor naváže hlasové spojení s posádkou vozu a poskytne jí užitečné rady do příjezdu záchranných složek.
Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků