10 / 3 590

Paříž: Oznámení dvou nových koncepčních vozů Citroënu

4.10.2018 |  Štítky: Citroën

Citroën na pařížském autosalonu představil některé z kroků chystaných pro 100. výročí od svého založení, které se bude oslavovat příští rok.

První z nich se poprvé objeví v březnu na ženevském autosalonu a druhý v dubnu na šanghajském autosalonu. Značka hodlá do té doby držet veřejnost v napětí, a proto odhalila ke každému konceptu jen malou upoutávku ve formě fotografie.

Značka upoutala nečekaným oznámením některých kroků, které chystá pro rok 2019, kdy oslaví 100. výročí založení. Toto mimořádné výročí bude příležitostí k mnoha akcím, jež se budou konat po celý rok, jako bude výstava Rétromobile v únoru, uvedení speciální série ke 100. výročí, setkání sběratelů veteránů („Setkání století“ "od 19. do 21. července 2019 v La Ferté-Vidame v Normandii), mnoho digitálních novinek, a dokonce dva koncepční vozy!

První z nich, který bude odhalen v březnu 2019 na ženevském autosalonu v Ženevě, představí to, jak značka chápe městskou mobilitu, zatímco druhý, který se představí na šanghajském autosalonu v dubnu 2019, bude ztělesněním ultrakomfortu. Citroën neodolal a ukázal veřejnosti ve velkém předstihu dvě upoutávky ve formě záhadných fotografií těchto budoucích koncepčních vozů!

Pokračování v roce 2019...

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků