10 / 3 917

Ověřená řada Citroën Jumper


Citroën se řídí sloganem „Inspired by Pro“, modernizuje svou řadu Jumper tak, aby co nejlépe odpovídala očekávání zákazníků a stala se klíčovým partnerem všech podnikatelů. 

Citroën Jumper, který reaguje na požadavky různých profesí, nabízí širokou škálu tvarů se 4 délkami karoserie (L1, L2, L3, L4), 3 délkami rozvoru (300 cm, 345 cm, 404 cm) a 3 výškami (H1, H2, H3). Výsledkem je 8 siluet od 8 do 17 m3 ve verzi plechového furgonu a 5 až 9 míst ve verzi kombi. Citroën Jumper má výrazně moderní design a příkladný komfort. 

Ověřená modelová řada přizpůsobená různým potřebám
Konfiguraci vozu lze zvolit podle přání, v nabídce je celá řada příplatkových prvků výbavy povyšujících vůz směrem k prémiovým kategoriím.

Struktura nabídky vozu Citroën Jumper, který je věrný podpisu značky „Inspired by Pro“ je upravená na míru různým profesím podobně jako nový Citroën Berlingo Van, který získal ocenění „International Van of the Year“, a Citroën Jumpy.

Nové moderní prvky výbavy
Citroën Jumper nabízí díky své všestrannosti komfort pobytu i jízdy s velkorysým a praktickým prostorem, řadou chytrých úložných přihrádek, pohodlnými sedadly a poskytovanými užitečnými informacemi. Ve své nové generaci dokázal propojit robustnost, snadné nakládání, modularitu, technologie konektivity a podpůrné prvky řízení. 

Citroën Jumper je nyní vybaven i systémem sledování mrtvého úhlu (při zohlednění možného přívěsu) a zařízením Surround rear vision (umožňujícím při zařazení zpátečky detekci vozidel ve vzdálenosti 50 metrů vlevo nebo vpravo). Jumper také získal v rámci sériové výbavy Citroën Connect Box (sledování spotřeby paliva, sledování vozu v případě odcizení, trvalá lokalizace vozu určená pro správce vozových parků, sledování údržby a výuka ekologického řízení EcoDriving). V České republice budou tyto prvky výbavy k dispozici od příštího roku.

Nové motory Euro 6
Stejně jako Nový Citroën Berlingo Van a Jumpy se i nová řada Jumper přizpůsobuje všem účelům a potřebám ve městě i mimo něj a poskytuje propracovanou akustiku a nevídané odpružení, dynamické jízdní vlastnosti, lepší potěšení z jízdy a optimální uživatelské náklady. Přispívají k tomu i motory nejnovější generace splňující již dnes budoucí normu Euro 6, které mají nízkou spotřebu paliva a vykazují nízkou úroveň emisí CO2. Současný motor 2,0 l nahradil výkonnější motor 2,2 l BlueHDI spojený s mechanickou převodovkou BVM6, který je nabízen se 3 úrovněmi výkonu: BlueHDi 120 S&S BVM6, BlueHDi 140 S&S BVM6, BlueHDi 165 S&S BVM6.

CITROËN JUMPER ELECTRIC: BUDOUCÍ 100% ELEKTRICKÁ VERZE
Citroën Jumper splňuje dnešní, ale i budoucí potřeby. Pro snadnější pohyb ve městech bez ohledu na konkrétní předpisy se v nejbližších měsících objeví v prodeji i 100% elektrická verze furgonu Jumper, která byla na konci dubna představena na autosalonu v Birminghamu. Jumper Electric, který se bude vyrábět v italské továrně Sevel ve Val di Sangro, bude následně vybaven elektromotorem s patřičnou homologací u partnera BD AUTO a doplní vedle vozu Citroën Berlingo Electric 100% elektrickou nabídku pro profesionální zákazníky. Citroën tak potvrzuje své ambice nabídnout do roku 2025 u 100 % svých  osobních i lehkých užitkových vozů verzi s elektromotorem.

Tato nová verze s nulovými emisemi nabídne naprosto stejné funkce a výkony jako verze se spalovacím motorem a pro podnikatele a jejich rozmanité potřeby bude představovat skutečnou konkurenční výhodu:

  • široká nabídka dostupná u všech tvarů (od L1 do L4);
  • dojezd „Best in Class“ v segmentu se dvěma úrovněmi dojezdu podle tvaru: 225 km v cyklu NEDC pro délky L1 a L2 a 270 km v cyklu NEDC pro délky L3 a L4.

Furgon Jumper, nabízející jak robustnost, tak velkou nosnost, posiluje své funkce a rozšiřuje svou nabídku tak, aby se přizpůsobil všem potřebám.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků