10 / 3 580

Opel Zafira Life: Premiéra v Bruselu

21.1.2019 |  Štítky: Opel | elektrický pohon | elektromobily | užitkové vozy

Opel je díky velké světové premiéře jednou z největších hvězd letošního autosalonu v Bruselu.

Nový Opel Zafira Life představil na tiskové konferenci v expozici značky Opel Xavier Duchemin, ředitel automobilky Opel odpovědný za prodej, poprodejní služby a marketing. „Nový Opel Zafira Life je právě tak atraktivní, jako praktický. Svojí přizpůsobivostí dělá cestování příjemnějším a pohodlnějším pro řidiče i pasažéry,“ říká Xavier Duchemin. 

Nový Opel Zafira Life: Praktický a variabilní van pro až 9 osob
„Brusel je prvním významným evropským autosalonem roku 2019 a proto je také perfektní příležitostí pro automobilku Opel představit první z řady produktových premiér tohoto roku,“ říká ředitel automobilky Opel odpovědný za prodej, poprodejní služby a marketing. Světová premiéra nového modelu je dobrým začátkem jubilejního roku značky Opel – německý producent automobilu vyrábí praktické vozy s inovativními technologiemi už přesně 120 let. A právě tyto kvality si přiváží i nový Opel Zafira Life. Je automobilem, který poskytuje požitek z jízdy a současně je komfortním víceúčelovým vozem (MPV). Opel jej bude nabízet ve třech délkách: „Small“ (délka 4,60 m), „Medium“ (délka 4,95 m) a „Large“ (délka 5,30 m). Každá z nich může mít podle přání zákazníků až 9 sedadel.

Hned od uvedení na trh bude k dispozici i verze Zafira Life 4x4 s pohonem všech kol. Začátkem roku 2021 začne Opel prodávat také plně elektrickou verzi, což bude další milník na cestě k elektrifikaci německé značky.

Další velkou atrakcí autosalonu v Bruselu je veřejná premiéra studie Opel GT X Experimental. Tato studie naznačuje budoucnost značky Opel a ukazuje, co mohou očekávat. Xavier Duchemin se na tiskové konferenci vyjádřil i ke strategickému plánu PACE!, v jehož rámci Opel elektrifikuje svůj modelový program a investuje do rostoucích segmentů trhu, tak, aby se stal trvale ziskovou a globální značkou. 

GT X Experimental: Vize budoucnosti značky Opel
Studie GT X Experimental ukazuje, jak mobilitu budoucnosti vidí Opel mobilitu: Jako elektrickou a plně digitálně propojenou. Studie GT X Experimental, která má v Bruselu první veřejnou premiéru, zároveň poskytuje náhled do buducnosti značky Opel.

Charakteristickými stylistickými prvky vozů Opel po roce 2022 se stane maska vozu “Opel Vizor” a “Opel Compass”. „GT X Experimental ztělesňuje vizi značky, definovanou ve strategickém plánu PACE!“ říká Xavier Duchemin.

120 let výroby automobilů značky Opel a koncentrace na trvalý úspěch implementací plánu PACE!
Strategický plán PACE! není pro Opel jen „jízdním řádem“ do budoucnosti, ale je zároveň i plánem pro současnost. Příkladem může být nový Opel Combo Van, který získal prestižní titul International Van Of The Year 2019, a osobní verze Combo Life, která získala titul „AUTOBEST Best-buy-car of Europe 2019“. 

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků