10 / 3 916

Opel 24 hodin se slevami až 24% jen 12. - 13.4.2019

8.4.2019 |  Štítky: Opel

Opel startuje další „čtyřiadvacetihodinovku“

Od pátku 12. dubna od 12:00 h až do soboty 13. dubna do 12:00 h - tedy 24 hodin nonstop – bude možné získat nové vozy Opel za naprosto bezkonkurenční a neopakovatelné ceny! „I letos hlavní motoristickou sezonu otvíráme naší legendární kampaní Opel 24 hodin, během které mohou zájemci o modely Opel počítat se slevami až 24 procent a mnoha bonusy navíc,“ říká Josef Šopík, generální ředitel českého a slovenského zastoupení automobilky Opel. 

Do kampaně „Opel 24 hodin, na kterou vždy čekají zájemci o skutečně neopakovatelně výhodnou koupi, jsou zařazeny jak skladové vozy, tak i vozy zadávané do výroby: „Nechceme naše zákazníky nutit do kompromisů při specifikaci jejich modelu, takže si mohou své vozy sestavit a zadat do výroby přesně podle představ. Pravda je, že na skladové vozy bývají obvykle ty nejvýhodnější ceny – a protože jejich nabídka je přece jen limitovaná, neměli by případní zájemci s návštěvou nejbližšího dealerství Opel příliš váhat,“ říká Josef Šopík.

Přitažlivost letošní kampaně „Opel 24 hodin“ zvyšují dodatečné bonusy a zvýhodnění: Ke každému zakoupenému vozu dostanou noví majitelé navíc prodlouženou 5-letou záruku se službami Opel asistence, kartu CC nabitou na 10 000 Kč (při financování Opel Finance), nebo vybrané kvalitní originální příslušenství za polovinu ceny.

Více podrobností na www.opel-24hodin.cz.

Advertisement

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků