10 / 3 580

Nový Renault MÉGANE Grandtour a Grandtour GT

30.3.2017 |  Štítky: Renault

Chcete zažít sportovní pocit ? Nový Renault MÉGANE Grandtour GT je právě pro vás.

Elegantní design
Výrazně tvarované zadní blatníky, vyrýsované křivky, impozantní čelní maska, výrazný světelný podpis LED denního svícení... Dynamický design Nového Renault MÉGANE Grandtour je příslibem silných zážitků. Posaďte se do kabiny vybavené nejnovějšími technologiemi. Užijte si špičkových materiálů a vysoce kvalitního zpracování.

Využijte naplno jeho modulární uspořádání
Nový Renault MÉGANE Grandtour má nejen úžasný styl, poskytuje také výjimečnou modularitu s rekordní délkou pro přepravu nákladu.

Zažijte technologii
Díky místu pro řidiče se budete cítit stejně jako v kokpitu letadla. Ponořeni do ultramoderního a intuitivního technologického světa vytvořeného pro vaše potěšení z jízdy.

Oceňte jeho sportovní vzhled
Vzhled Nového MÉGANE Grandtour GT je dynamický díky specifickým tvarům předního nárazníku s výraznými sacími otvory v barvě Dark metal. Záď vozu je vylepšena o difuzor a designovou koncovku výfuku. Na bocích a zádi je možné nalézt loga Renault Sport, které potvrzují sportovní charakter vozu.

Posaďte se do kabiny
Nový Renault MÉGANE Grandtour GT Vás zve do svého stylového a sportovního světa. Uvnitř naleznete exkluzivní prostředí s modrými prvky, sportovní sedadla GT s integrovanými opěrkami hlavy, sportovní volant GT potažený kůží Nappa… To vše vyjadřuje jeho sportovního ducha.

Vyberte si svůj motor
Vybavte Nový Renault MÉGANE Grandtour GT motorem, který vám vyhovuje. K dispozici jsou dva motory nejnovější generace, které vám poskytnou optimální radost z jízdy: benzínový Energy TCe 205 EDC a naftový Energy dCi 165 EDC.

Poznámka redakce: pokud jste fanouškem auto moto novinek, prohlédněte si nový online magazín Nové automobily v ČR.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků