10 / 3 590

Nový PEUGEOT PARTNER

1.11.2018 |  Štítky: Peugeot

Spojit užitečné s příjemným, to je nabídka, kterou si značka Peugeot připravila pro firmy a podnikatele.

Sériově vybaven kabinou Peugeot i-Cockpit®, nevídanou v kategorii lehkých užitkových vozů. Jedinečná nabídka asistenčních systémů. Dále uvádí dvě klíčové novinky: indikátor přetížení a funkci Surround Rear Vision, která pomocí kamery umožňuje sledovat mrtvé úhly.  

Surround rear vision: vědět vše o svém okolí
Tento inovativní systém je cenným asistentem při řízení, neboť řidiči umožňuje sledovat, co se děje kolem jeho vozu. Vůz je vybaven dvěma kamerami. Jedna je umístěná ve stojce vnějšího zpětného zrcátka u spolujezdce a druhá v horní části zadních dvoukřídlových dveří. Záběry kamer jsou promítány na displej nacházející se na místě vnitřního zpětného zrcátka.

Indikátor přetížení: naložte, co uvezete
Hmotnost nákladu je automaticky zvážena při nastartování vozu, přičemž je možné také vážení u stojícího vozu pomocí příslušného ovladače v nákladovém prostoru. Jakmile náklad vozu dosáhne 90% hranici povolené hmotnosti, rozsvítí se na ovladači bílá LED žárovka. 

Nejmodernější technologie: nasedněte do chytrého vozu!
Vyrovnává se vozu SUV Peugeot 3008. Jeho součástí jsou například elektrická parkovací brzda, sledování mrtvého úhlu, Access Safety Brake a mnoho dalších. Konektivitu zajišťuje velký barevný dotykový displej. 3D navigační systém propojený s hlasovým ovládáním.

Osobitý vzhled „Business Partnera“
Jelikož je užitkový vůz nástrojem mobility a spoluutváří image svého uživatele, u nového vozu Peugeot Partner byla věnována zvláštní péče energickému a atraktivnímu designu. Interiér vozu totiž odpovídá designu osobních vozů značky Peugeot. Zrak okamžitě upoutá palubní deska, která je součástí uspořádání interiéru Peugeot i-Cockpit®.

Rozměry navržené pro usnadnění práce
Cílem bylo dosáhnout maximální funkčnosti v každé situaci. Rozměry vozu s délkou 4,40 m u verze L1 garantují optimalizovanou délku ložné plochy 1,81 m a dokonale odpovídají standardu segmentu. Tato délka umožňuje naložit dvě europalety.

Tyto hodnoty jsou ještě vyšší u verze L2, jejíž délka činí 4,75 m (+ 35 cm). Nabízí délku ložné plochy 2,16 m a objem nákladového prostoru mezi 3,90 m3 a 4,40 m3.

Modularita vždy k službám
Pro bezpečné upevnění nákladu je v základní sériové výbavě k dispozici 6 úchytných kroužků a 4 další mohou být volitelně přidány do poloviční výšky. Nákladový prostor zůstává použitelný za každé situace: k dispozici je zásuvka 12 V a posílené osvětlení prostřednictvím 6 LED žárovek.

Přístup je zajištěn bočními posuvnými dveřmi (volitelně), úplné otevření nákladového prostoru je možné zadními dvoukřídlovými dveřmi. Pro přepravu dlouhého nákladu lze využít  výklopný střešní otvor tzv. girafon.

Zcela poprvé nabízí nový Peugeot Partner u délky L2 možnost verze Polocombi  z výroby. Unikátní v této kategorii je také sklopná druhá řada sedadel zajišťující velký přepravní prostor při zachování sedadla spolujezdce. Toto sedadlo je také sklopné do roviny, což usnadňuje přepravu dlouhých předmětů.​

Řada účinných motorů za příznivou cenu
Úsilí věnované stavbě vozu a optimalizaci jeho hmotnosti hraje zásadní roli při snižování spotřeby a emisí CO2. Splňují nejnovější normu Euro 6.c (Euro 6.2) a již nyní jsou připraveny vyhovět nadcházejícímu homologačnímu cyklu WLTP. V nabídce jsou dva benzinové motory a tři dieselové motory. 

Nový PEUGEOT PARTNER bude uveden na trh v České republice na začátku roku 2019.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků