10 / 3 916

Nový Opel Insignia Grand Sport: není třeba se obávat zimy

7.2.2017 |  Štítky: Opel

Není žádný důvod k obavám před chladným zimním období, když budete řídit nebo jezdit jako cestující v příští generaci Opel Insignia. Nová vlajková loď z Rüsselsheimu je vybavena řadou ochranných opatřeních proti chladu, včetně dálkově ovládaného nezávislého topení, vyhřívaných předních i zadních sedadel a vyhřívaným předním sklem.

Čelní sklo se rozmrazí tiše a pohodlně pouhým stiskem jediného tlačítka, pomocí jemného drátu topného tělesa. Vyhřívání předního skla také zabraňuje zamlžování ve vlhkém prostředí, což dále zlepšuje viditelnost a bezpečnost. Ohřev se automaticky vypne, a v případě potřeby se znovu zapne dalším stisknutím tlačítka.

Kromě vyhřívaného čelního skla, sedadel a nezávislého topení, nová Insignia Grand Sport poskytuje řidičům a cestujícím mnoho dalších způsobů, jak udržovat interiér v teple. Řidiči mohou vychutnat luxus vyhřívaného volantu, zatímco vyhřívání sedadel je k dispozici nejen pro řidiče a spolujezdce, ale i pro cestující na krajních zadních místech k sezení. Topení je nastavitelné a s automatickou volbou vyhřívání sedadel je možné topení ovládat dokonce pomocí menu personalizace na informačním displeji.

„Nikdy nebylo jednodušší cítit se v teple a pohodlí automobilu, než s novým Opel Insignia“,
řekl viceprezident prodeje a poprodejních služeb Opel, Peter Christian Küspert, "a zlepšená viditelnost z vyhřívaného čelního skla je bezpečnostní přínos pro všechny účastníky silničního provozu ".

Vytápění sedadel a volantu je v provozu nejen tehdy, když je motor v chodu, ale i při start / stop. Zapnutí vyhřívání zadního okna také aktivuje vyhřívání vnějších zpětných zrcátek k dalšímu zlepšení viditelnosti dozadu.

Nová Insignia může dokonce předehřát kabinu, díky volitelnému dálkově ovládanému systému topení. Topení se aktivuje pomocí časovače s dálkovým ovládáním nebo automaticky podle teplotních čidel.

Poznámka redakce: pokud jste fanouškem auto moto novinek, prohlédněte si nový online magazín Nové automobily v ČR.

 

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků